Samsung Galaxy A70 yavaşladı

Cagancip

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık bir buçuk yıldır kullandığım(Mayıs ayında aldığımı varsayarsak) A70'im gelen son güncelleme ile birlikte çok yavaşladı. Şu anda bu yazıyı yazarken bile ekran donuyor. Google'da araştırdığıma göre bunu tek yasayan ben değilim. Uygulamalara girerken veya ekranı sürüklerken sanki 1 FPS miş gibi hareket ediyor. Bu durum benim çok canımı sıkmaya başladı yaşayan varsa yazabilir mi? Neler yapmam gerek telefonuma gereksiz uygulama yüklemiyorum cok az uygulama var. Düzenli olarak veri temizlği de yapıyorum format mı atmam gerek? Tek çözüm bu mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı telefonu kullanıyorum geçen sene eylül ayında almıştım. Bir sürü gereksiz uygulama olmasına rağmen dediğiniz sorunları yaşamadım. Bilgileriniz yedekleyip sıfırlamayı deneyebilirsin.

Ben Galaxy A7 kullanırken güncelleme yaptıktan sonra telefon feci yavaşlamıştı. Format attığımda eski hâline dönmüştü. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmenizi tavsiye ediyorum.

Yaklaşık bir buçuk yıldır kullandığım(Mayıs ayında aldığımı varsayarsak) A70'im gelen son güncelleme ile birlikte çok yavaşladı. Şu anda bu yazıyı yazarken bile ekran donuyor. Google'da araştırdığıma göre bunu tek yasayan ben değilim. Uygulamalara girerken veya ekranı sürüklerken sanki 1 FPS miş gibi hareket ediyor. Bu durum benim çok canımı sıkmaya başladı yaşayan varsa yazabilir mi? Neler yapmam gerek telefonuma gereksiz uygulama yüklemiyorum cok az uygulama var. Düzenli olarak veri temizlği de yapıyorum format mı atmam gerek? Tek çözüm bu mudur?

1 Senedir A70 kullanıcısıyım. Herhangi bir donma kasma sorunu yaşamadım henüz.

A20 telefonumda aynı sorunu yaşadım, fakat güncelleme yapıp yapmadığımı hatırlamıyorum. Kendisi otomatik yapmış da olabilir, her neyse. Format atmayı deneyin, şayet ben böyle düzelttim.

Geri
Yukarı