Samsung Galaxy A71 Android 13 hataları

MrSw

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Samsung Galaxy A71 kullanıcısıyım 13 Eylül 2020 tarihinde satın aldım. 6 Aralık 2022 de Android 13 güncellemesi geldi. Güncelleme yaptıktan belli bir süre sonra telefonda aniden yavaşlama FPS düşüşleri ve ekranda sararma olmaya başladı. Samsung Galaxy Buds 2 Bluetooth kulaklık kullanıyorum güncelleme sonrası onunda bağlantı konusunda sıkıntılar yaşamaya başladım. Ayrıca telefonun mobil internette yavaşlama var. Bu yaşamış olduğum problemler yazılım güncellemesi ile geçer mi? Yoksa donanımsal problemleri mi var? Şimdiden herkese teşekkürler.

Merhaba bende aynı telefonu kullanmaktayım dediğiniz sorunların hiçbiri yok sadece Wi-Fi'de bazen bağlantı sorunu yaşıyorum bilginiz olsun sıfırlamak belki çare olabilir.

S21 FE kullanıyorum bende de Dolby atmos özelliği düzgün çalışmıyor, Konum açınca telefon donuyor ve dediğiniz gibi FPS düşüklüğü yavaşlama oluyor. Android 12'den 13 geçince oldu. Hard reset ve normal resetlememe rağmen düzelmedi. Samsung Members forumunda farklı modeller cihazlar da aynı sorunu yaşayan bir sürü kişi var. Mecbur yeni güncelleme bekleyeceğiz. Donanım ile alakası yok

S21 FE kullanıyorum bende de Dolby Atmos özelliği düzgün çalışmıyor, konum açınca telefon donuyor ve dediğiniz gibi FPS düşüklüğü yavaşlama oluyor. Android 12'den 13 geçince oldu. Hard reset ve normal resetlememe rağmen düzelmedi. Samsung members forumunda farklı modeller cihazlar da aynı sorunu yaşayan bir sürü kişi var. Mecbur yeni güncelleme bekleyeceğiz. Donanım ile alakası yok.

Merhaba. Samsung Galaxy A71 kullanıcısıyım 13 Eylül 2020 tarihinde satın aldım. 6 Aralık 2022 de Android 13 güncellemesi geldi. Güncelleme yaptıktan belli bir süre sonra telefonda aniden yavaşlama FPS düşüşleri ve ekranda sararma olmaya başladı. Samsung Galaxy Buds 2 Bluetooth kulaklık kullanıyorum güncelleme sonrası onunda bağlantı konusunda sıkıntılar yaşamaya başladım. Ayrıca telefonun mobil internette yavaşlama var. Bu yaşamış olduğum problemler yazılım güncellemesi ile geçer mi? Yoksa donanımsal problemleri mi var? Şimdiden herkese teşekkürler.

Kesinlikle bende Samsung Galaxy A53 kullanmaktayım. Bende de internette dolaşırken ya da forumda dolaşırken ciddi takılmalar oluşuyor. Güncelleme bekleyeceğiz.

One UI 5.0'dan olsa gerek, yeni One UI sürümünü bekleyin. Yeni tam sürüm güncellemelerinde IOS'da da saç baş yoldurucu hatalar ortaya çıkabiliyor.

Hocam daha yeni fark ettim. A51 kullanıcısıyım bana da Android 13 güncellemesi geldi. İçime kurt düştü güncellemesem mi acaba?

Geri
Yukarı