Samsung Galaxy A71 nasıldır?

EGZODYA

Hectopat
Bu telefonda kronik kısık parlaklıkla yeşil ekran sorunu var diyorlar, doğru mudur? A71 sahiplerine soruyorum, kimlerde var bu problem? Ona göre satın alacağım ayrıca Wi-Fi kopma sorunu var deniliyor, öyle bir sıkıntısı olan da var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güzel bir cihaz mart ayından beri kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadım genelde ekran parlaklığı en kısıkta oluyor Wi-Fi kopma sorunu da hiç yaşamadım. Şu anda o fiyata alınabilecek en iyi cihazdır bana göre Huawei'i ya da Xiaomi'nin Lite modellerinden çok daha iyidir.

Gayet güzel bir cihaz mart ayından beri kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadım genelde ekran parlaklığı en kısıkta oluyor Wi-Fi kopma sorunu da hiç yaşamadım. Şu anda o fiyata alınabilecek en iyi cihazdır bana göre Huawei'i ya da Xiaomi'nin Lite modellerinden çok daha iyidir.

Kardeş 2020 de kalmış bu mesajlar ama şu anda A71'i almayı düşünüyorum M51 ile arasında kaldım. M51 daha ucuz ve daha güzel fakat tasarımsal olarak M51 9.5 mm A71 ise 7.7 mm tasarımsal olarak A71'i tercih ediyorum sence doğru bir karar mı? Mesajının üzerinden epey zaman geçmiş biliyorsundur sen :) @Mr.Bubbles

Kardeş 2020 de kalmış bu mesajlar ama şu anda A71'i almayı düşünüyorum M51 ile arasında kaldım. M51 daha ucuz ve daha güzel fakat tasarımsal olarak M51 9.5 mm A71 ise 7.7 mm tasarımsal olarak A71'i tercih ediyorum sence doğru bir karar mı? Mesajının üzerinden epey zaman geçmiş biliyorsundur sen :) @Mr.Bubbles

Vallahi ben A71'den çok memnunum gerek kamerası olsun gerek diğer özellikleri olsun M51'in bataryası çok iyi diye biliyorum eğer işlemcisi ve kamerası falan da aynı ise M51 al.

Vallahi ben A71'den çok memnunum gerek kamerası olsun gerek diğer özellikleri olsun M51'in bataryası çok iyi diye biliyorum eğer işlemcisi ve kamerası falan da aynı ise M51 al.

M51 ile A71'i 2 aydır inceliyorum. Gece 4 gibi bile bir anda aklıma esip ''dur bir şunları tekrar karşılaştırayım'' dediğim oldu 2 aydır delirmeme ramak kaldı ikisi arasında tek fark Galaxy A71 daha fazla güncelleme alacak diyorlar. Ve tasarım olarak M51 daha nazik ve ince A71 alacağım galiba.

Sizin için telefonun ince olması önemli ise A71 alın. İmkanınız varsa elinize alıp bakın bu arada.
9.5mm çok yüksek bir değer bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı