Samsung Galaxy A71 şarj almıyor

• Konuyu başlatan MzSe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 625
Soket e zarar vermiş ya da çevresine vermiş olmalı servise git sor. Ya da Power bank var mı? Sende öyle dene olmazsa dediğim gibi servise danış.

Hocam temizlemeden önce açılmıyordu zaten ve bence zarar vermedim temizledikten sonra bir şarj ekranı geldi tak çıkar yapınca gitti.

Şimdi bir şey isteyeceğim ama çok garip olacak A70 kullanıyordum ve şarj olmama sıkıntısı vardı esneme yüzünden. Telefonu düz bir yüzeye ters koyup kameranın sağ alt köşesine ve telefonun aşağı kısmının sağ alt köşesine hafifçe bastırmayı dener misin? A70'te öyle çözmüştüm. Teknoseyir'de görmüştüm bu çözümü. Sende kendi telefonunda bir deneyebilirsin. Samsung'a ve m serisi pişmanlıktır.

Şimdi bir şey isteyeceğim ama çok garip olacak A70 kullanıyordum ve şarj olmama sıkıntısı vardı esneme yüzünden. Telefonu düz bir yüzeye ters koyup kameranın sağ alt köşesine ve telefonun aşağı kısmının sağ alt köşesine hafifçe bastırmayı dener misin? A70'te öyle çözmüştüm. Teknoseyir'de görmüştüm bu çözümü. Sende kendi telefonunda bir deneyebilirsin. Samsung'a ve m serisi pişmanlıktır.
Hocam sorun sanırım orada şarj olma ekranı geldi gitti.

Çok teşekkür ederim işe yaradı.

Geri
Yukarı