Samsung Galaxy A9 Kamera Kalitesizliği

Joseph37

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz be abi
A9 2018 Sahibiyim ve bunu alırken dikkatimi çeken 4 kamera vb. özelliğiydi ama beklentimin gerçekten çok çok altında. eski telefonum J7 Pro bile daha iyi fotoğraf çekebiliyor diyebilirim ve kamerası madem bu kadar kötüyse neden bu kadar iyi gösteriyorlar siz bu konu hakkında ne düşündüğünüzü merak ettim. İyi Forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung ne zaman adam gibi parasını hak eden telefon yaptı ki?
Telefon alıyoruz hevesle bir kerede sorunlu olmasın. Ben A50 aldım parmak izini okuması çok uzun sürüyor ondan 2 yıl önce çıkmış telefon daha iyi okuyor.
Arkadaşımda da A50 var, artık parmak izini 2-3 kere basınca okuyor ve kullanmaya çalıştım telefonu dokunmatik gitmiş bildiğin. Onun yerine Redmi Note 8 gibi telefonlar alınmalı bence.

Keşke konu açsaydınız almadan önce. Acaba kameranın en boy oranı ne? Bazen 18:9 oluyor -geniş ekran telefonlarda- kamera çok yakından çekiyor. 4:3'e alıp deneyin bakalım. Ama yine de pek faydası olmaz.

Keşke konu açsaydınız almadan önce. Acaba kameranın en boy oranı ne? Bazen 18:9 oluyor -geniş ekran telefonlarda- kamera çok yakından çekiyor. 4:3'e alıp deneyin bakalım. Ama yine de pek faydası olmaz.
Kamerada bunlar değil, sensör diyafram vs gibi değerler öenmlidir.

Arkadaşımda da A50 var, artık parmak izini 2-3 kere basınca okuyor ve kullanmaya çalıştım telefonu dokunmatik gitmiş bildiğin. Onun yerine Redmi Note 8 gibi telefonlar alınmalı bence.
Aslında babama aldık 1.700'e indi Samsung bayide ve teşhir ürünü filanda değildi alalım dedik. Eski topraklar Samsung ve İphone bildiği için Samsung aldı 1 hafta ben kullanacaktım açılana kadar ve parmak izini okuyana kadar 2.gün sinirlendim babama geri verdim.

Son düzenleme:
Samsung ne zaman adam gibi parasını hak eden telefon yaptı ki?
Telefon alıyoruz hevesle bir kerede sorunlu olmasın. Ben A50 aldım parmak izini okuması çok uzun sürüyor ondan 2 yıl önce çıkmış telefon daha iyi okuyor.
Note veya S serisi alırsanız parasını hak eden kaliteli bir cihaz kullanmış olursunuz. J ve A serisini aldıktan sonra pek bir şey beklemeyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı