Samsung Galaxy Ace Donma Sorunu

wolfraider19

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Business Analyst
Arkadaşlar telefonumu dün gece 2 sularında arayan soran var mı diye kontrol edeyim dedim. Rutin olarak modelimi çizip ana ekrana geldim. Müthiş bir kasma-takılma sorunu ile karşılaştım. Sonra telefon dondu ve samsung sayfası (yürütülen samsung sayfası) yanıt vermiyor diye bir hata aldım.

Telefonumu 1 gündür kullanamıyorum kapatıp açtım , şarj ettim , bataryayı çıkarıp üfledim vs. hiçbiri işe yaramadı telefonu açtığım an donuyor . Bir şey yapamıyorum. Telefoncuya 2 hafta önce götürdüm hafıza sorunum var diye ve oradaki adam crack yükledim tarzı bir şey dedi telefonda artık böyle sorun olmaz dedi. Acaba onunla ilgili mi diye de düşünüyorum. Götürmeden bir fikrinizi alayım dedim ..

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon kapalı iken volume up+home+power tuşlarına basılı tutarak recovery e girip wipe data+cache+dalvik yaparak telefonunu sıfırlayabilirsin.
Edit: aynı çözüm yolu ilk mesajda belirtilmiş kusura bakmayın..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı