Samsung Galaxy Ace GT-S5830i için Android 4.4.X ROM önerisi

Efeisot Kmr

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Exper Ultranote A5B-321
Anakart: Clevo W55xEU
CPU: i3-2348m
GPU: HD 3000
RAM:4GB DDR3 1333MHz
SSD:500GB Sandisk Ultra 3D
Arkadaşlar elimde yukarıda belirttiğim telefon var ve bu telefona Android 4.4.X bir ROM atmak istiyorum ancak XDA Forum'da baktığım ROM'ların çoğunun indirme linki çalışmıyor. CWM ile flashlayabileceğim ve indirme linki sorunsuz çalışan Android 4.4.X bir ROM önerebilir misiniz?

Telefonda geliştirici seçeneklerini nasıl açacağım, yapım numarasına hızlıca birkaç defa tıklamama reğmen geliştirici seçenekleri gelmiyor.

Nasıl açılmıyor ki?
Yapın numarasına açılana kadar hızlıca basın.
Hocam açılmıyor 20-30 defa basmışımdır tek bir uyarı bile gelmemişti; eve geçince tekrar deneyeceğim şuan dışardayım.

@202 @Umut Nas eve geldim, ne kadar denersem deneyeyim geliştirici seçenekleri açılmıyor. Bunun sebebi Andorid'in 2.3-4.2 arasında kapalı kaynak kodlu olmasından kaynaklı olabilir mi?

Son düzenleme:
Hocam açılmıyor 20-30 defa basmışımdır tek bir uyarı bile gelmemişti; eve geçince tekrar deneyeceğim şuan dışardayım.

@202 @Umut Nas eve geldim, ne kadar denersem deneyeyim geliştirici seçenekleri açılmıyor. Bunun sebebi Andorid'in 2.3-4.2 arasında kapalı kaynak kodlu olmasından kaynaklı olabilir mi?
Hayir hocam onunla alakali oldugunu sanmiyorum. Acilmamasi garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı