Samsung Galaxy Ace

byberkehan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim başlıkta belirttiğim gibi telefonum var. Bu telefonu yeni bilgisayarım (Win8.1 Single Language) görmüyor. Ancak eski bilgisayarım (Win7 Ultimate) görüyordu. Bende pek sorun olmaz hafıza kartını takarım dedim geçtim. Sonra, birkaç gün önce, telefona root yaptım ve bir adet rom attım. sonra rom u beğenmedim ve eski haline dönmeye çalıştığımda telefonu bilgisayar görmediği için odin kullan(a)madım. şimdi ise telefon brick oldu :( kısaca telefon brick olmuşken bilgisayara okutmam ve telefonu düzeltmem gerekiyor :) @Recep Baltaş abi bir el atsan? :)

Telefonun bataryasını çıkart yaklaşık 20 dakika bekle. Sonra ses kısma tuşu + power tuşu + ana menü tuşuna bas. Basılı tutarken başkasına batarya yı taktır. Eğer download mod açılırsa odin den stock rom yükleyebilirsin.

Telefonlar alakalı birşey değil. 8.1 sertifikasız programların düzgün çalışmasına izin vermiyor. Bu ayarlardan düzeltilebiliyor ama ben işin içinen çıkamadım açıkcası. Win7 - Win8.1 dual bot yapmanızı öneririm. İşinizi hallettikten sonra win7 yi silebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı