Samsung Galaxy Buds 2 alınır mı?

Dostum yaklaşık 10 aydır kullanıyorum açıkçası fiyatına göre gerçekten güzel ama ben enco free 2 den geçtim sebebi telefonum samsungtu kulaklıkta samsung olsun dedim. Benim için en büyük eksileri:
1-Çok iyi bir bass performansı bekleme
2-Kulağından çıkarınca müzik durmuyor bu özellik artık en dandik kulaklıkta bile var
3-Denemeden alma her kulağa uymuyor.

Ama bence kulaklık airpodsdan daha iyi ses veriyor ve aktif gürültü engelleme var.
Kulaktan çıkınca müzik duruyor.

Kulaktan çıkınca müzik duruyor.
Nasıl duruyor? Bende ve kız arkadaşımda neden durmuyor. Mesela sol kulaklığı çıkarıyorum ama sağ kulaklıkta müzik devam ediyor.

2 kulağından da çıkarırsan duruyor kanka. Zaten 1 kulaktan çıkarınca dursa saçma olurdu.

Ayrıca ben de bass güçlendirme açık gayet bassları vuruyor.
Hiçte saçma olmaz ki bence gayet iyi bir özellik insan içinde biri bir bir şey sorunca çıkarıp cevap verebiliryorsun. Ayrıca basslar enco free 2 kadar güçlü değil bass yok demiyorum ama mükemmel değil.

Hiç de saçma olmaz ki bence gayet iyi bir özellik insan içinde biri bir bir şey sorunca çıkarıp cevap verebiliryorsun. Ayrıca basslar enco Free 2 kadar güçlü değil bass yok demiyorum ama mükemmel değil.
O iş değişir mesela yolda yürürken 2 kulağında takılı bir tanesini çıkarınca bana bir daha mı müziği açtıracak bence o olayın çözümü uygulamaya güncelleme gelmeli 1 kulaklığı çıkarınca müzik dursun mu durmasın mı diye.

Dostum yaklaşık 10 aydır kullanıyorum açıkçası fiyatına göre gerçekten güzel ama ben enco Free 2'den geçtim sebebi telefonum samsungtu kulaklıkta Samsung olsun dedim. Benim için en büyük eksileri:
1-çok iyi bir bass performansı bekleme.
2-kulağından çıkarınca müzik durmuyor bu özellik artık en dandik kulaklıkta bile var.
3-denemeden alma her kulağa uymuyor.

Ama bence kulaklık AirPods'dan daha iyi ses veriyor ve aktif gürültü engelleme var.

Cevaplarınız için teşekkür ederim müsait bir zamanda Samsung mağazasında vb yerlerde denemeye gideceğim.

O iş değişir mesela yolda yürürken 2 kulağında takılı bir tanesini çıkarınca bana bir daha mı müziği açtıracak bence o olayın çözümü uygulamaya güncelleme gelmeli 1 kulaklığı çıkarınca müzik dursun mu durmasın mı diye.
Hayır bak şöyle sen kulaklığı çıkarıyorsun müzik duruyor ama taktığında zaten kendi devam ediyor ama tabi onu ayarlamak işimize gelirdi

Yeni konular

Geri
Yukarı