Samsung Galaxy Buds 2 Pro gecikme değeri nedir?

Teurastaja.

Kilopat
Bu kulaklığı 3 bin TL, kutusu açılmamış şekilde almayı düşünüyorum. Laptopa bağlandığım zamanki gecikme değeri nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer oyun vs. için düşünüyorsanız gecikme süresi rahatsız eder ve belirgin olur. Attığım sitedeki teste göre Bluetooth 5.3 ile gecikmeye 361 ms demişler. Bu gecikme 150 ms üzerinde olunca özellikle oyunlarda sizi üzer.

Eğer oyun vs. için düşünüyorsanız gecikme süresi rahatsız eder ve belirgin olur. Attığım sitedeki teste göre Bluetooth 5.3 ile gecikmeye 361 ms demişler. Bu gecikme 150 ms üzerinde olunca özellikle oyunlarda sizi üzer.
Bu kulaklık nasıldır Buds 2 Pro göre? Önerebileceğiniz başka kulaklık var mı? Yazın laptop alacağım gecikme değeri bir tık önemli.

Gecikme değeri hepsinde kötü. En iyisi 15 pro maxa bağlanmış airpods pro 2. O bile arenada ses kasılmıyor imkansız gibi.

Ses kasacaksanız bluetooth bunun için asla uygun değil.

bu kulaklıktaki type-c aparatla kullanırsanız en düşük gecikmeyi elde edersiniz.

Gecikme değeri hepsinde kötü. En iyisi 15 pro maxa bağlanmış airpods pro 2. O bile arenada ses kasılmıyor imkansız gibi.

Ses kasacaksanız bluetooth bunun için asla uygun değil.

bu kulaklıktaki type-c aparatla kullanırsanız en düşük gecikmeyi elde edersiniz.
Bunu tavsiye eder misiniz Anker kulaklığını pek beğenmedim. Razer Hammerhead TWS (2. Nesil) vardı gayet memnundum ancak malzeme kalitesi iyi değildi, bağlantı sorunları vardı. Onun dışında ses kalitesi tatmin edici.

Geri
Yukarı