Samsung Galaxy Buds 2 Pro vs Huawei FreeBuds Pro 3 vs Anker Soundcore liberty 4 vs Sony linkbuds s

arda0719

Centipat
Daha fazla  
Sizce hangisi almalıyım? Samsung Galaxy Buds 2 Pro vs Huawei FreeBuds Pro 3 vs Anker Soundcore liberty 4 vs Sony linkbuds s hangisini almalıyım? ANC ve pil önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dün Buds 2 Pro aldım. Sebebi ise Samsung telefon kullanıyor olmam. Çok bir araştırma yapmadım ama genelde okuduğum yorumlarda uyumluluğun daha çok önemli olduğunu gördüm.

Sizce hangisi almalıyım? Samsung Galaxy Buds 2 Pro vs Huawei FreeBuds Pro 3 vs Anker Soundcore liberty 4 vs Sony linkbuds s hangisini almalıyım? ANC ve pil önemli.
Telefonunuz samsung ise buds 2 pro huawei ise freebuds pro 3 bu kulaklıklar aynı ekosistemde çok iyiler diğerlerine göre

Telefonunuz samsung değilse buds 2 pro almanın hiçbir anlamı yok. Freebuds pro 3 yeni çıktı ve gayet iyi duruyor incelemelerine bakın saçma bir karşılaştırma olmuş yaptığınız biri 3000-4000arası kulaklık diğeri 5000tl

Yeni konular

Geri
Yukarı