Samsung Galaxy Buds 2 vs Jabra Elite 4 active

Buds 2 kullanıyorum. Soru varsa alabilirim. Bence gayet iyi ama ANC pek başarılı değil.

İşte ben ve o attığım konudaki arkadaş bütün yöntemleri denedik olmadı. Sen direk sesi çok yüksek olduğundan emin olduğun bir kulaklık al. Redmi buds t100de mesela sesi t13ten iyidir hem ses yükseltme özelliği de var o olabilir enes özenin kanalına bir bak.
realme demek istedin heralde

Buds 2 kullanıyorum. Soru varsa alabilirim. Bence gayet iyi ama ANC pek başarılı değil.
hocam kulaklık nasıl kaliteli baslar ve midler olsun

realme demek istedin heralde

hocam kulaklık nasıl kaliteli baslar ve midler olsun
Bende Samsung'un kutusundan çıkan AKG kulaklık vardı. Kabloluydu. O çok yıpranınca buna geçtim ama net olarak söyleyebilirim ki o daha kaliteliydi. Ses çok fazla vermiyor bu cihaz. Yani son sese aldığında bangır bangır ses gelmiyor. Ben ses yükseltici kullanıyorum. Şahsen phonk dinlediğim için basslar ve sesin yüksek olması önemli. Seni bilemem. Beni tatmin ettirtiyor. Buds 3 çıkarsa alırım. ANC başarılı değil ama ortam modu çok güzel. Ortam modunu açıp son sesteyken sokakta arabaların seslerini duyabiliyorsun. Rahatça yolda yürüyebiliyorsun. O yönden ortam modu çok güzel. ANC ile normal mod arasında pek fark yok. Neredeyse ikiside aynı. Pazarlama stratejisi olarak ANC var bu kulaklıkta denmesi için konmuş bir özellik yani öyle diyeyim. Şarjı baya gidiyor. Şarj açısından seni en memnun edebilecek kulaklık Buds 2'dir. Çok hızlı doluyor kutu ve kulaklık %0 iken 5 dakika şarja bırakıyorsun yarım saat dinleme imkanı sunuyor. 25 saat kutuyla dinleme imkanı var ama normal modda. ANC ve ortam modlarında bu süre düşer. Genel olarak alınır. Ben 2.el 570 liraya almıştım. Sen sıfırını 1400'e alacaksın. Senin tercihin.

Bende Samsung'un kutusundan çıkan AKG kulaklık vardı. Kabloluydu. O çok yıpranınca buna geçtim ama net olarak söyleyebilirim ki o daha kaliteliydi. Ses çok fazla vermiyor bu cihaz. Yani son sese aldığında bangır bangır ses gelmiyor. Ben ses yükseltici kullanıyorum. Şahsen phonk dinlediğim için basslar ve sesin yüksek olması önemli. Seni bilemem. Beni tatmin ettirtiyor. Buds 3 çıkarsa alırım. ANC başarılı değil ama ortam modu çok güzel. Ortam modunu açıp son sesteyken sokakta arabaların seslerini duyabiliyorsun. Rahatça yolda yürüyebiliyorsun. O yönden ortam modu çok güzel. ANC ile normal mod arasında pek fark yok. Neredeyse ikisi de aynı. Pazarlama stratejisi olarak ANC var bu kulaklıkta denmesi için konmuş bir özellik yani öyle diyeyim. Şarjı bayağı gidiyor. Şarj açısından seni en memnun edebilecek kulaklık Buds 2'dir. Çok hızlı doluyor kutu ve kulaklık %0 iken 5 dakika şarja bırakıyorsun yarım saat dinleme imkanı sunuyor. 25 saat kutuyla dinleme imkanı var ama normal modda. ANC ve ortam modlarında bu süre düşer. Genel olarak alınır. Ben 2.el 570 liraya almıştım. Sen sıfırını 1400'e alacaksın. Senin tercihin.

Ses çok yüksek çıkmıyor mu?

Ses çok yüksek çıkmıyor mu?
Çıkıyor ama beni tatmin etmedi yani. Bu fiyatta alabileceğin en iyi kulaklık. Düşünmeden al. Onca yazdıklarımdan buna odaklanma. Aldıktan sonra pişman olmayacaksın merak etme :D Sesi gayet tatmin edici.

Rahatlıkla kullanırsın. Play Store'dan Wearable uygulamasını indirmen yeterli.
tamamdır

dışarıyı duyma özelliği iyi çalışıyormu

tamamdır

dışarıyı duyma özelliği iyi çalışıyormu

birde anc si nasıl

@GalaxySal450 hocam siz ne düşünüyorsunuz

İşte ben ve o attığım konudaki arkadaş bütün yöntemleri denedik olmadı. Sen direk sesi çok yüksek olduğundan emin olduğun bir kulaklık al. Redmi Buds T100'de mesela sesi T13'ten iyidir hem ses yükseltme özelliği de var o olabilir Enes özenin kanalına bir bak.

Teknoloji Gelsin Bluetooth Kulaklık Kulakiçi Powerbankli Çift Mikrofonlu Dokunmatik Kablosuz Kulaklık Earbuds Tws Fiyatı, Yorumları - Trendyol hocam 150 TL'ye aldığım kulaklıkta denedim ses beni tatmin etti Buds 2 de tatmin ederse almayı planlıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı