Samsung Galaxy Buds 2'de ses gecikiyor

Labs'e tıkladığımda 1 tane aktifleştirilebilir seçenek var onda da kulaklığın kenarına iki kez dokunma yazıyor. Ne yapmam gerek?

Hocam onu bilmiyorum o zaman, aynı kulaklık bende de var da oyun modu var isterseniz bir kulaklık yazılım güncellemesi var mı diye kontrol edin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240312_001109_Galaxy_Buds2_Manager.jpg
    Screenshot_20240312_001109_Galaxy_Buds2_Manager.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_20240312_001120_Galaxy_Buds2_Manager.jpg
    Screenshot_20240312_001120_Galaxy_Buds2_Manager.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 19
Konu zırva dolu. Bluetooth kulaklıklarda her türlü hissedilebilir gecikme olur, yapacak bir şey yok. Buds2'ye özel bir şey değil bu. Yanlış bilgilendirmelere kulak asmayın. Xiaomi de alsanız, Samsung da alsanız bluetooth kulaklıkta hissedilir gecikme yaşarsınız. Hissedilir gecikme olmasını istemiyorsanız 2.4GHz kablosuz bir kulaklık almalısınız.
Buds2 ise bu fiyat bandında alınabilecek en iyi bluetooth kulaklıktır.

Konu zırva dolu. Bluetooth kulaklıklarda her türlü hissedilebilir gecikme olur, yapacak bir şey yok. Buds2'ye özel bir şey değil bu. Yanlış bilgilendirmelere kulak asmayın. Xiaomi de alsanız, Samsung da alsanız bluetooth kulaklıkta hissedilir gecikme yaşarsınız. Hissedilir gecikme olmasını istemiyorsanız 2.4GHz kablosuz bir kulaklık almalısınız.
Buds2 ise bu fiyat bandında alınabilecek en iyi bluetooth kulaklıktır.
Knk ben kullanıyorum ve hiç gecikme yok benimkinde. Bence sadece araştırmayla yeterince bilgilendiğini zannediyorsun.

Ama gerçekten bende ses gecikmesi yok. Kardeşimin Xiaomi kulaklığı var ona da sordum mesajınızı yanıtladıktan sonra onda da gecikme olmuyor.
Gecikmeden kastı yanlış anlamışsınız sanırım. Kayıtlı medyalardan, akışlardan, vb. playback yaparken bir gecikme olmaz. İşletim sistemi ve kodekler bunu kompanse ediyor. Gerçek zamanlı ses veren bir uygulama kullandığınızda gecikme hissedersiniz.

Özetle; Youtube, Netflix, Spotify, vb. kullanırken bir gecikme hissetmezsiniz ancak bir oyuna ya da çağrıya girdiğinizde işler değişir.

Geri
Yukarı