Samsung Galaxy Buds+ cızırdıyor

safaktufan

Decapat
Daha fazla  
Telefonum Samsung Galaxy A7 2018. Geçen hafta Buds+ satın aldım ve cızırtı sorunuyla karşılaştığım için değişim talebinde bulundum. Fakat yeni cihazda da aynı şekilde cızırtı sorunu var. Acaba telefonumla alakalı bir sorun olabilir mi yoksa tamamen benim şanssızlığım mı? Veya ekoleyzer ayarlarında vb. bir hatam olabilir mi? Başka telefonda deneyecek fırsatım olmadı ve telefonum Android 10 sürümünde. Ayrıca Galaxy Wearable uygulaması da son sürümünde. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Telefonum Samsung Galaxy A7 2018. geçen hafta buds+ satın aldım ve cızırtı sorunuyla karşılaştığım için değişim talebinde bulundum. Fakat yeni cihazda da aynı şekilde cızırtı sorunu var. Acaba telefonumla alakalı bir sorun olabilir mi yoksa tamamen benim şanssızlığım mı? Veya ekoleyzer ayarlarında vb. bir hatam olabilir mi? Başka telefonda deneyecek fırsatım olmadı ve telefonum Android 10 sürümünde. Ayrıca Galaxy wearable uygulaması da son sürümünde. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bence direkt iade et. Kaliteli bir kulaklık değil. Aldıktan birkaç ay sonra sol kulaklık çalışmamaya başladı. Zaten telefon cebimde olmasına rağmen sürekli bağlantısı kopuyordu. Üstüne biraz daha para koyup AirPods vs almak daha mantıklı. Kullanmaya devam edersen başın ağrır benden söylemesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Buds 2 var. Wi-Fi'da kulaklık da aynı frekansı kullandığından Wi-Fi ile kullandığımda hem interneti daha yavaş kullanmak zorunda kalıyorum hem de 2 saatte bir seslerde bir anlık tuhaflık oluyor. Belki sizde de Wi-Fi ile çakıştığı için cızırdıyordur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence direkt iade et. Kaliteli bir kulaklık değil. Aldıktan birkaç ay sonra sol kulaklık çalışmamaya başladı. Zaten telefon cebimde olmasına rağmen sürekli bağlantısı kopuyordu. Üstüne biraz daha para koyup AirPods vs almak daha mantıklı. Kullanmaya devam edersen başın ağrır benden söylemesi.
Airpodslar 2 bin civarına fırlamış ve şu an onu karşılarsam zor duruma düşerim diye düşünüyorum. Kulaklıksız da kalamam gibi bir şey yurtta kalıyorum ve hayatımın en önemli parçalarından birisi kulaklık. İade ettiğim takdirde 1200'e kadar önereceğin bir kulaklık var mı?
Bende Buds 2 var. Wi-Fi'da kulaklık da aynı frekansı kullandığından Wi-Fi ile kullandığımda hem interneti daha yavaş kullanmak zorunda kalıyorum hem de 2 saatte bir seslerde bir anlık tuhaflık oluyor. Belki sizde de Wi-Fi ile çakıştığı için cızırdıyordur.
Nasıl çözebilirim peki?

AirPods'lar 2 bin civarına fırlamış ve şu an onu karşılarsam zor duruma düşerim diye düşünüyorum. Kulaklıksız da kalamam gibi bir şey yurtta kalıyorum ve hayatımın en önemli parçalarından birisi kulaklık. İade ettiğim takdirde 1200'e kadar önereceğin bir kulaklık var mı?

Nasıl çözebilirim peki?

Modem değiştirmek 2.4 GHz modem yerine 5 GHz modem kullanmak. Benim öyle bir imkanım olmadığı için mobil veri ile beraber kullanıyorum kulaklıkları.

Yeni konular

Geri
Yukarı