Samsung Galaxy Buds/Gear iconX 2018 alınır mı?

Daha fazla  
Az önce Technopat Youtube kanalında yayımlanan videoyu izleyince sormak istedim. Galaxy Buds tanıtıldığından beri almak istiyordum fakat videoyu izleyince bir takım eksileri olduğunu fark ettim. Galaxy Buds başta 800 TL gibi bir fiyattan satışa sunulmuştu sonra geri çekildi. Fiyat olarak 1000-1100 TL olarak gelecekmiş sanırım. Alınmaya değer mi? Siz hangisini önerirsiniz? Genel olarak telefon yanımda spor yaparken kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan Galaxy Buds kullanıyorum ve memnunum. Ama yine de çok üst düzey ses kalitesi yok. Daha çok kullanım kolaylığı için yapılmış gibiler ve bu konuda başarılı. Koşarken atlarken vs. kulaktan düşmüyor bu yüzden spor yaparken rahat kullanılıyor. Gearx icon ile ilgili bir fikrim yok ama galaxy budstan memnunum. Ancak ses kalitesi çok önemliyse başka modellere de bakabilirsin çünkü benzer fiyata daha iyi ses veren kulaklıklar vardır muhtemelen. Ayrıca kulaklıkla ilgili merak ettiğin bir şey olursa sorabilirsin.( Çok geç yazdım sanırım.)

Şuan Galaxy Buds kullanıyorum ve memnunum. Ama yine de çok üst düzey ses kalitesi yok. Daha çok kullanım kolaylığı için yapılmış gibiler ve bu konuda başarılı. Koşarken atlarken vs. kulaktan düşmüyor bu yüzden spor yaparken rahat kullanılıyor. Gearx icon ile ilgili bir fikrim yok ama galaxy budstan memnunum. Ancak ses kalitesi çok önemliyse başka modellere de bakabilirsin çünkü benzer fiyata daha iyi ses veren kulaklıklar vardır muhtemelen. Ayrıca kulaklıkla ilgili merak ettiğin bir şey olursa sorabilirsin.( Çok geç yazdım sanırım.)
Ben de yakın zaman önce kulaklığı edindim. Az çok aynı şeyleri söyleyebilirim, gayet memnunum. Yine de çok teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı