Samsung Galaxy Buds+ sağ kulaklık kayboldu ve servis 450 TL fiyat verdi

Fatieh

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar üst geçitten geçerken kazara sağ kulaklığım düştü. Sol kulaklık ve kutusu duruyor. Servis ile görüştüm 450 TL verdiler sağ tekini alabilmem için. Bu kulaklığın şimdiki piyasası yaklaşık 800 TL falan. Ben bunu geçen mart ayında 650 TL'ye aldım. Ne yapayım sizce?

Arkadaşlar üst geçitten geçerken kazara sağ kulaklığım düştü. Sol kulaklık ve kutusu duruyor. Servis ile görüştüm 450 TL verdiler sağ tekini alabilmem için. Bu kulaklığın şimdiki piyasası yaklaşık 800 TL falan. Ben bunu geçen mart ayında 650 TL'ye aldım. Ne yapayım sizce?

Mecbur ya kabul edeceksin ya da sol teki kaybolmuş birinden daha ucuza sağ teki alacaksın.

Sonuçta kulaklığı düşürmen kullanıcı hatası. Servisin 450TL vermesine şaşırdım. İsteseler kullanıcı hatası diyip gönderirlerdi. Tabiki de 450TL ile bir şey yapamazsın ama en azından ilgilenmeye çalışmışlar.

Sonuçta kulaklığı düşürmen kullanıcı hatası. Servisin 450TL vermesine şaşırdım. İsteseler kullanıcı hatası diyip gönderirlerdi. Tabiki de 450TL ile bir şey yapamazsın ama en azından ilgilenmeye çalışmışlar.

Hocam kulaklığı beğendiyseniz bu paraya değip değmeyeceğini sadece siz bilebilirsiniz. Diğeri teki tamamlamak için ikinci el olarak satanlara bakabilirsiniz ama sadece sizin istediğiniz tarafı satan birini bulmak zor olur. Bunun yerine kulaklığın sağ ve solunu tam olarak satan birinden ikinci el olarak almak uygun olabilir.

Sıfırı 750 TL olan kulaklığın sadece tekine 450 TL fiyat biçilmesi normal mi?

Hocam normalde kulaklıklar tek tek satılmaz, tek tek satılmayan bir ürünün teki artık yedek parça demektir, firmanın verdiği fiyat bu anlamda düşününce fahiş değil bana gayet normal geldi nedense.
Yani fiyat 450 değilde 400 olur, 375 olur orasını tartışabiliriz ama bu tek satılmayan bir ürün bunu dikkate almak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı