Samsung Galaxy C5 Pro Android 7.0 Güncellemesi

Çok değerli dostlarım ben de bir C5 Pro (C5018)kullanıcısı olarak şu konuya açıklık getirmek istiyorum. Çoğu forum ve bloglarda net bir cevap yok bu konu hakkında. C5018 kullanıcalarının çoğu yazılım güncelleme sekmesinin bulunmamasından şikayetçi. Dediğim gibi ben de bir C5 Pro (C5018)kullanıcısı olarak C5010 Android 7.0 Hong Kong(TGY) yazılımını yükledim ve telefon sorunsuzca mükemmel bir şekilde çalışıyor(Şebeke ve Wi-Fi dahil). Bu tür sorunları yaşayan arkadaşlar kuvvetle muhtemel kurulum esnasında hata yaptılar. Sadece sorun yaşamamak için yapmanız gereken kurulum esnasında HOME_CSC yerine CSC kullanacaksınız. Bizzat kendim denedim ve halen kullanmaya devam ediyorum çokta memnunum. Ayrıca tüm Samsung uygulamaları sorunsuzca çalışıyor(S Health, Güvenli Klasör vs.). Kika Keyboard denen saçmalık abidesi klavyeden de kurtulmuş oluyoruz bu kurulum sayesinde. Ve size benden bir kıyak Sammobile'dan orijinal Samsung Music APK'sını indirip sorunsuzca kullanabilirsiniz. :D

Android 7.0'da fark ettiğim olumlu yönler;

- Pil ve performansta artış (40 saat civarı pil kullanımı ve 6 saat kadar da ekran süresi alıyorum.),
- Ekstra olarak %10 kadar bir miktarda daha fazla ekran parlaklığı açma imkanı,
- Daha hızlı boot,
- Ses kalitesinde muazzam bir artış,
- Son olarak parmak izinde müthiş algılama hızı.

Kardeş şimdi nasıl yükleme yapacağım kafam karıştı bu kısımda Ordin den CSC denmi yüklüyecem yazılımı ve Yazılım klasöründen hangisini seçeceğim yardımcı olur musun ?
Çok değerli dostlarım ben de bir C5 Pro (C5018)kullanıcısı olarak şu konuya açıklık getirmek istiyorum. Çoğu forum ve bloglarda net bir cevap yok bu konu hakkında. C5018 kullanıcalarının çoğu yazılım güncelleme sekmesinin bulunmamasından şikayetçi. Dediğim gibi ben de bir C5 Pro (C5018)kullanıcısı olarak C5010 Android 7.0 Hong Kong(TGY) yazılımını yükledim ve telefon sorunsuzca mükemmel bir şekilde çalışıyor(Şebeke ve Wi-Fi dahil). Bu tür sorunları yaşayan arkadaşlar kuvvetle muhtemel kurulum esnasında hata yaptılar. Sadece sorun yaşamamak için yapmanız gereken kurulum esnasında HOME_CSC yerine CSC kullanacaksınız. Bizzat kendim denedim ve halen kullanmaya devam ediyorum çokta memnunum. Ayrıca tüm Samsung uygulamaları sorunsuzca çalışıyor(S Health, Güvenli Klasör vs.). Kika Keyboard denen saçmalık abidesi klavyeden de kurtulmuş oluyoruz bu kurulum sayesinde. Ve size benden bir kıyak Sammobile'dan orijinal Samsung Music APK'sını indirip sorunsuzca kullanabilirsiniz. :D

- Pil ve performansta artış (40 saat civarı pil kullanımı ve 6 saat kadar da ekran süresi alıyorum.),
- Daha hızlı boot,

Halledettim kardeş Allah razı olsun.. (y):)

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 281
  • 2.jpg
    2.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 278
Son düzenleme:

- Daha hızlı boot,
postu açan kardeşim öncelikle çok sağol bu konu için. bende sen ile aynı durumdayım daha önce odin kullandım ama huylandım hata yapacam diye nasıl yapıcam yardım edermisin?
çok acil!!!

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı