Samsung C5 Pro Android 7.0 Güncelleme

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İthalatçı garantili olarak aldım ve Samsung biz desteğini sağlamıyoruz dedi. Yazılım güncelleştirmekle alakalı hiçbir menü yok çok araştırdım. Android 7.0'a nasıl güncelleyebilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Odin üzerinden telefonun kod numarasıyla aynı olan Nougat ROM'larından birini indirip kuracaksın. ROM indirme işlemini Sammobile sitesi üzerinden yapacaksın, indirdiğin ROM'u ise Odin ile telefona atacaksın. Sammobile sitesinde ROM indirmeden önce oraya üye olman gerek yoksa ROM indiremezsin. Samsung garanti desteği vermemesi doğrudur, çünkü bu telefon ithalat garantili bir cihaz.

Odin üzerinden telefonun kod numarasıyla aynı olan Nougat ROM'larından birini indirip kuracaksın. ROM indirme işlemini Sammobile sitesi üzerinden yapacaksın, indirdiğin ROM'u ise Odin ile telefona atacaksın. Sammobile sitesinde ROM indirmeden önce oraya üye olman gerek yoksa ROM indiremezsin. Samsung garanti desteği vermemesi doğrudur, çünkü bu telefon ithalat garantili bir cihaz.
Teşekkür ederim. Odin ile ROM yükleme işlemini bilgisayar üzerinden mi yapacağım? Bu işlemler telefon üzerinden yapılamaz mı?

Hemen deneyeceğim fakat telefona güncelleme nasıl yükleyebilirim onu bilmiyorum araştırmam lazım.

C5 Pro için Android 7.0 Nougat güncellemesi geldi. Sammobile'dan edinebilirsiniz. Deneyip bizimlede paylaşırmısınız ?
Ayrıca ben C5 modeli için bulabildim, C5 Pro modeli için bulamadım uyumsuzluk olur diye de yüklemedim. Link varsa elinde atabilir misin?

Hemen deneyeceğim fakat telefona güncelleme nasıl yükleyebilirim onu bilmiyorum araştırmam lazım.

Ayrıca ben C5 modeli için bulabildim, C5 Pro modeli için bulamadım uyumsuzluk olur diye de yüklemedim. Link varsa elinde atabilir misin?

Selam, telefonun ayarlar kısmından cihazın model koduna bakarak (5010/5018) senin cihazın için hangisi mevcutsa onu indirebilirsin. Ben C5010 kullanıcısıyım bu sabah kendiğilinden yükseltme işlemini yaptı.

C5010=C5010ZCU1BQL3 - Galaxy C5 Pro SM-C5010 CHC China (Open China)
C5018=C5018ZMU1BQL5 - Galaxy C5 Pro SM-C5018 CHM China (China Mobile)

Selam, telefonun ayarlar kısmından cihazın model koduna bakarak (5010/5018) senin cihazın için hangisi mevcutsa onu indirebilirsin. Ben C5010 kullanıcısıyım bu sabah kendiğilinden yükseltme işlemini yaptı.
Yazılım güncelleme menüsü sizde mevcut mu? Yeni sürümdeki yenilikleri ve farklılıkları bizimle de paylaşır mısınız?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı