Samsung Galaxy C7 Nasıldır?

Mewton

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Samsung Galaxy C7 çok güzel bir telefon. Bayağı araştırma yaptım ve bilgi edindim. Fakat alma konusunda hala kuşkularım var. Şu an kullandığım telefon HTC One V. Kullanalı 5 seneyi geçti ve daha hiç garanti yüzü görmedi. Ekranında koruyucusu yok ve korunması için kapağı da yok. Sizce Galaxy C7 beni yarı yolda bırakır mı? Eğer bırakırsa aynı fiyata (~1600₺ olabilir) daha iyisini önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Paralel ithalat telefon alacaksan önerim Mİ5 ve C9 PRO olur. C7 iyi telefon ancak donanım ve performans olarak bu iki cihazla yarışacak düzeyde değil.
Haklısınız benim Samsung düşük seviye cihazlarını önermeme sebebim mutlaka donanımın bir yerinden kırpıyor ve 3.parti ve resmi yazılım desteğinin felaket olması. Zaten belli başlı modeller hariç 3.parti ve resmi yazılım desteği kötü Samsung'un.

C7 modeli SD 625-Adreno 506 ve 4 GB RAM miktarına sahip. C9 PRO ise SD 653-Adreno 510 ve 6 GB RAM ile geliyor. Mİ5 ise SD 820-Adreno 530 ve 3-4 GB RAM seçeneklerine sahip Mİ5 modelleri. C7 donanım ve performans olarak açık şekilde bu modellerin gerisinde. C7 iyi telefondur sadece daha iyi modeller var demek istedim, C7 alan da pişman olmaz.

Selamlar. Yukarıda belirttiğim üzere yaklaşık 1500₺ bütçem var. Samsung Galaxy C9 Pro 1629₺'ye sitede satışı var. Fakat internet üzerinden satın alamam. Büyük bir mağazada Samsung Galaxy C7 1430₺'ydi.
Şimdi aklımda şöyle bir soru var: Xiaomi MI 6 için bekleyeyim mi yoksa C7'yi mi alayım?
Bu arada MI 5 olumlu ve olumsuz yönlerini de yazarsanız çok sevinirim.

Peki. O zaman C7 veya MI 5 alacağım. Şuan hala gönlüm C7'den yana ama MI 5'de kaçırılmayacak bir telefon. İki arada bir derede kaldım diyebilirim. Sağlam olması gerekiyor telefonun. Gerekirse koruyucu ve kılıf da alabilirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı