Custom ROM Samsung Galaxy C9 Pro ROM var mı?

Weil

Hectopat
Yer
Çanakkale,Esenler
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba C9 Pro için bildiğiniz ROM var mı? + Pixel Experience veya MIUI ROM bulabilir misiniz ve indirirsem sıkıntı çıkartır mı telefonun versiyonu 8.0

Arkadaşlar merhaba C9 Pro için bildiğiniz ROM var mı? + pixel Experience veya MIUI ROM bulabilir misiniz ve indirirsem sıkıntı çıkartır mı telefonun versiyonu 8.0
C9 Pro gibi Türkiye kayıtlı Stock ROM'unu bulmakta zorlanacağınız bir telefona Custom ROM yüklemek mantıklı değil. Ayrıca size Custom ROM'u tavsiye etmem. Daha önce Samsung M20'ye Lineage OS indirdim (Android 11 Android 9'u bilemem) size şunu söyleyebilirim ki hiç memnun kalmadım SAMMMOBIL'den Stock ROM yükledim ama illaki istiyorsanız TWRP yüklemeden, Odin ile yapın Custom ROM olarakta size sadece Lineage OS'u önerebilirim. (onu da bulamadım)

Aurora 6'yı buldum ama beğenir misiniz bilmem

C9 Pro gibi Türkiye kayıtlı Stock ROM'unu bulmakta zorlanacağınız bir telefona Custom ROM yüklemek mantıklı değil. Ayrıca size Custom ROM'u tavsiye etmem. Daha önce Samsung M20'ye LineageOS indirdim (Android 11 Android 9'u bilemem) size şunu söyleyebilirim ki hiç memnun kalmadım SAMMMOBIL'den Stock ROM yükledim ama illaki istiyorsanız TWRP yüklemeden, Odin ile yapın Custom ROM olarak da size sadece LineageOS'u önerebilirim. (onu da bulamadım)

Link atar mısın?

C9 Pro gibi Türkiye kayıtlı Stock ROM'unu bulmakta zorlanacağınız bir telefona Custom ROM yüklemek mantıklı değil. Ayrıca size Custom ROM'u tavsiye etmem. Daha önce Samsung M20'ye Lineage OS indirdim (Android 11 Android 9'u bilemem) size şunu söyleyebilirim ki hiç memnun kalmadım SAMMMOBIL'den Stock ROM yükledim ama illaki istiyorsanız TWRP yüklemeden, Odin ile yapın Custom ROM olarakta size sadece Lineage OS'u önerebilirim. (onu da bulamadım)

Ben de halen c9 pro kullanıyorum.
neler anlattın sen öyle, sonuçta bir yere varaydın keşke,
bi dosya link vs varsa alırım.

Ben de halen c9 pro kullanıyorum.
neler anlattın sen öyle, sonuçta bir yere varaydın keşke,
bi dosya link vs varsa alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı