Samsung Galaxy F55 5G Özellikleri Ortaya Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung Galaxy F55 5G

Samsung, Galaxy S24 serisini piyasaya sürdükten sonra gözünü orta segmente dikti. Son raporlara göre şirket Galaxy F55 5G, Galaxy M55 5G ve Galaxy C55 5G’yi piyasaya sürebilir. Bugün ise Samsung Galaxy F55 5G modeli “SM-E556B” model koduyla BIS sertifikasyon sitesinde görüldü ve özellikleri ortaya çıktı. Cihazın 120 Hz yenileme hızına sahip Super AMOLED bir ekranla […]

Devamı: Samsung Galaxy F55 5G Özellikleri Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

3'a F m serisinin içinde 0-10-20-30-50-70 diyerek yılda 18 tane orta segment telefon çıkarıp bir önceki serinin hangisi daha iyi (A34 mü A53 mü) diyerek piyasayı mahfeden Samsung'u tebrik ediyorum. F serisi TR'de satılmasa bile yılda 10 tane orta segment nedir be kardeşim.

3'a F m serisinin içinde 0-10-20-30-50-70 diyerek yılda 18 tane orta segment telefon çıkarıp bir önceki serinin hangisi daha iyi (A34 mü A53 mü) diyerek piyasayı mahfeden Samsung'u tebrik ediyorum. F serisi TR'de satılmasa bile yılda 10 tane orta segment nedir be kardeşim.
Her bütçeye ve her müşteriye uygun cihaz çıkartarak satış adetlerine ve kar marjlarını attırıyorlar endüstride Apple dışında neredeyse bütün firmalar bunu yapıyor.

Samsung'un her bütçeye uygun telefon çıkarması Apple fandogları rahatsız ediyor.

Bütçeye uygun cihaz çıkartsın bir şey demiyorum. Ama yılda Max 3 tane orta segment yeter diye düşünoyrum. A20-30-50 serisi. Zaten üst segment s serisinin FEleri var bir de. A0 A10 serisi çöp. Kabul edilmeli bu.

@Moneymoon

C serisi ilk çıktığı dönemde güzeldi, ancak Samsung Türkiye tarafından getirilmemesi ve yedek parça problemi sebebi ile tutulmadı. Samsung'a serisinin en büyük problemi fiyat segmentinde donanım konusunda rakiplerinin önünde olduğu halde tasarım dilinin özellikle bazı Honor modelleri karşısında çağ dışı kalmasıydı, umarım C serisinde daha güncel bir tasarım dili kullanırlar.

Samsung'un her bütçeye uygun telefon çıkarması Apple fandogları rahatsız ediyor.

Her bütçeye uygun çıkarması kimseyi rahatsız etmiyor ama aynı bütçede birbirinin %90 aynısı 10-20 tane telefon çıkarması rahatsız ediyor.

Bütçeye uygun cihaz çıkartsın bir şey demiyorum. Ama yılda Max 3 tane orta segment yeter diye düşünoyrum. A20-30-50 serisi. Zaten üst segment s serisinin feleri var bir de. A0 A10 serisi çöp. Kabul edilmeli bu.

@Moneymoon

A10 serisini bitirmezler inanılmaz satıyor. A14 dünya üzerinde en çok satılan 4. ve Samsung'un en çok satılan 1. telefonu olmuştu.

Eki Görüntüle 2091825
Samsung, Galaxy S24 serisini piyasaya sürdükten sonra gözünü orta segmente dikti. Son raporlara göre şirket Galaxy F55 5G, Galaxy M55 5G ve Galaxy C55 5G’yi piyasaya sürebilir. Bugün ise Samsung Galaxy F55 5G modeli “SM-E556B” model koduyla BIS sertifikasyon sitesinde görüldü ve özellikleri ortaya çıktı. Cihazın 120 Hz yenileme hızına sahip Super AMOLED bir ekranla […]

Devamı: Samsung Galaxy F55 5G Özellikleri Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Samsung orta segment ile amiral gemilerine bütçe hazırlıyor sonra ise amiral gemileri ile kar ediyor.
Mantıklı.

Ama yılda Max 3 tane orta segment yeter diye düşünüyorum.
Yetmez Android tarafında bu kadar rekabet varken bu kadar az model çıkarması Samsung'un aleyhine olur. Bu defa son çeyrekte adam akıllı model ve iyi düzeyde A serisi cihaz çıkarmayınca telefon satışlarında Apple'ya geçildi 13 yıl aradan sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı