Samsung Galaxy Fit 2 alınır mı?

ftftc_

Kilopat
Makaleler
3
Fazla bir beklentim yok açıkçası. Sizce diğer bilekliklere kıyasla sensör nabız ölçer gibi durumlarda bir eksikliği var mı? Telefonumdaki Samsung health programıyla uyumlu olmasını istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yani hocam Samsung ürünleri genel olarak birlikte çalışırlar da Samsung health ile eşitlenebilir mi emin değilim. Galaxy Wearable uygulaması ve Bluetooth çalışması gerekli.

Bence alınmaz, yakın zamanda bende araştırmıştım bu konuyu o bütçede bir bileklik alacağımdan dolayı. Alternatifleri daha iyi. Honor band 6, Mi Band 5 tercih edebilirsiniz.
Şu an Honor band 6 kullanıyorum memnunum.

Bence alınmaz, yakın zamanda bende araştırmıştım bu konuyu o bütçede bir bileklik alacağımdan dolayı. Alternatifleri daha iyi. Honor band 6, Mi Band 5 tercih edebilirsiniz.
Şu an Honor band 6 kullanıyorum memnunum.
+ Yönleri neler mesela ?

Fazla bir beklentim yok açıkçası. Sizce diğer bilekliklere kıyasla sensör nabız ölçer gibi durumlarda bir eksikliği var mı? Telefonumdaki Samsung health programıyla uyumlu olmasını istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Samsung Health ile senkronize oluyor. Zaten bileklik ayarlarının bir kısmını Samsung Health ile yapıyorsun. Daha doğrusu Health ile erişilebilir oluyor sanırım. Uyku kontrolü vs. Health üzerinden yapılıyor.

+ Yönleri neler mesela?

Bariz bir ekran oranı farkı var, bataryası daha iyi Honor band 6'nın. Daha fazla spor modu destekliyor. Estetik açıdan da daha iyi bence. Birkaç tane daha artısı vardı internetten bakabilirsin onlara şu an hatırlamıyorum.

Hocam bu arada orada Mi Band 5 demişim o 6 olacak pardon, ancak şimdi baktım Mi Band 6 bayağı zamlanmış, o fiyat bandına Honor band 6 öneririm.

Geri
Yukarı