Samsung Galaxy Gear Sport ekran açılmıyor

ErenEyvz

Centipat
Merhabalar, ben 2.el bir Samsung Galaxy Gear sport R-600 model bir akıllı saat aldım ben bu akıllı saati 4 aya yakın bir süre kullandıktan sonra bu ürünün ekranı Odin mode gibi değişik şeyler gelmeye başladı. Ben bunlar geldikten sonra internetten araştırdım hard reset attım. Hard reset attıktan sonra ürün açılmamaya başladı başlarda şarj ederken ekran geliyordu ama çıkardığım zaman anında kapanıyordu. Bende Samsung Ümraniye servisine saati götürdüm. Saat serviste 1 hafta durduktan sonra bana mesaj geldi saati alabilirsiniz diye ve ben saati almaya gittiğimde oradaki hanımefendi bana saatin root atılmış olduğunu söyledi ve benden 600 TL istedi saatin anakartını değiştirmek için. Ben tabii ki de olmaz dedim, öğrenci olduğum için veremem dedim. Üstünden 5 ay geçti ürün hala kutuda duruyor ve hala açılmıyor ben şimdi bu ürünü eminönünde veya kadıköyde vs bir telefoncuya götürsem cihazı tamir ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı