Samsung Galaxy Grand Prime SM-G532F Hafıza Kartı

.I.N.И.A.

Kilopat
Makaleler
2
Yer
9847
Daha fazla  
Samsung Galaxy Grand Prime SM-G532F telefonum var. Depo alanı çok sıkıntılı çoğu yeri güncellemeler kaplıyor. Silsem bile geri geldikleri için fayda etmiyor. Bana bu telefona uygun hafıza kartı lazım. 64 GB bana yeter de artar. Ne önerirsiniz?

Bir de bu telefonda nereye takılıyor hafıza kartı? Hemen ''SIM kartı'' taktıgımız yerın ustune mi?

Eski ve karşılıklı kanser olduğumuz bir cihazdır kendisi.

Evet sim yuvasının üstüne takılıyor.
Ama her model uyumlu olmuyor hocam dikkat et benim Sandisk 8GB kartımdaki tüm fotoğraflar kendi kendine siliniyordu.

Biliyorum fiyatları fazla uygun değil ancak uzun ömürlülük ve garanti uyumlu diye düşünürsek iyi modeller.

Kanser etme özelliğine doğrudan sahip bir telefondur. Annem kullanıyor gel bak sana ne göstereceğim deyip telefonu eline aldığında, kendimi sokağa atarak kurtuluyorum. Sonuç olarak; hafıza kartı kurtarmaz bence.

Eski ve karşılıklı kanser olduğumuz bir cihazdır kendisi.

Evet sim yuvasının üstüne takılıyor.
Ama her model uyumlu olmuyor hocam dikkat et benim Sandisk 8GB kartımdaki tüm fotoğraflar kendi kendine siliniyordu.

Biliyorum fiyatları fazla uygun değil ancak uzun ömürlülük ve garanti uyumlu diye düşünürsek iyi modeller.
64'lugu aldım. Insallah sikintisiz uyar.
Kanser etme özelliğine doğrudan sahip bir telefondur. Annem kullanıyor gel bak sana ne göstereceğim deyip telefonu eline aldığında, kendimi sokağa atarak kurtuluyorum. Sonuç olarak; hafıza kartı kurtarmaz bence.
Evet telefon çok kötü ama artık foto bile cekemiyorum. Bütün hafizasini guncellemeler kapladi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı