Samsung Galaxy J2 Sıvı Teması Sonrası Açılmama Sorunu

Qiffy

Hectopat
Herkese selam Samsung J2 telefonum var üstüne 5 saat önce kola döküldü hemen sildim. Sonra çalışıyordu 2 saat sonra telefon dondu bende telefonu kapattım sonra açmaya çalıştığımda Samsung Galaxy j2 yazısı geliyor fakat açılmıyor öyle kalıyor. Sadece ekranda o yazı var eskiden de böyleydi ve yazıdan 10 saniye sonra açılıyordu ama şimdi 3 saat bekledim yine de açılmıyor hard format denedim menüye girmiyor :( Daha 1 ay önce tamire gitti 350 TL verdim . Sizce ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk kola döküldüğünde kullanmayıp bataryasını çıkarıp pirince yatırsaydınız büyük ihtimal çalışırdı. Daha fazla elektrikte tutmayın pirince yatırın 1 gün beklesin hâla aynı olur ise telefoncuya verin sentetik tiner ile temizlenmesi gerekir.

İlk kola döküldüğünde kullanmayıp bataryasını çıkarıp pirince yatırsaydınız büyük ihtimal çalışırdı. Daha fazla elektrikte tutmayın pirince yatırın 1 gün beklesin hâla aynı olur ise telefoncuya verin sentetik tiner ile temizlenmesi gerekir.
kaç TL ye yaparlar ? ayrıyetten pirince koydum ve ekran geldi sadece dokunmatik çalışmıyor
Dokunmatik ekran çalışsa hiçbir sorun yok

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı