Samsung Galaxy J5 Ekran Işığı Titremesi

Batarya denedim ama o an sıkıntı yoktu.
.
Bu söylediğinizi biraz açar mısınız? Telefoncuda farklı bir batarya taktığınızda bu sorun gitti mi? Ekran panelinde de sorun oluşmuş olabilir lakin biz en iyi durumu düşünelim şimdilik.
Ayrıca hiç yakın zamanda cihazı düşürdünüz veya aşırı sıkışmaya mağruz kaldı mı?

5 ay önce düştü.Onun dışında düşmedi ve sıkışmadı.Telefoncuda geri iadeli batarya aldım bir gün denedim sıkıntı olmadı.Ama o zamanlarda bu kadar yoktu ekran titremesi.

Bende J5 2015 var. Ekranı bozulduğu için ekranını değiştirmiştim. Belli bir süre sonra ekranın sağ tarafından başlayarak titriyor. Acaba bunun gibi bir sorun mu ? Fotoğraf atabilir misiniz ?

Benim ki şuan titremiyor şarj alıyor.Ondan titreme yapmıyor.Ama aynı sorun gibi duruyor.
Benim cihazda şarj alıyor normal kullanabiliryorsun ancak bir süre kullanınca (10-15 dakika gibi) sağ taraftan başlıyarak titriyor. Cihazım suya falan düşmüştü, tuşları çalışmadı derken marsmallow güncellesiyle düzeldi :)

Bu arada telefonun ekranı değiştirildikten sonra böyle oldu :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı