Samsung Galaxy J6 Plus yere düşme sonrası açılmıyor

BRENMEST

Centipat
Daha fazla  
Telefona bir şey olmuştu yere düşünce kapanıyordu. Babam yeniden açıyordu sonra babam yine düşürdü bu sefer hiç açılmaz hale geldi. Açılınca sadece telefonun sesi geliyordu bu yüzden bugün kendisine yeni telefon aldı, bu telefonu ben kullanacağım. İnternetteki bütün yolları denedim yani bunda ses geliyor ama ekran yok ama olmadı, açılmadı telefon. Açıkken Power tuşuna elimi bas çek yaparsam değişik bir ses çıkıyor. Sanırım ekran bozulmuş olabilir ya da anakart yanması vb ama büyük ihtimal ekran bozuldu, anakart yanmamıştır illaki.
Yardım edebilir misiniz? Yani bozulup bozulmadığı hakkında bilgi almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran soketi yerinden çıkmış olabilir, en kötü ihtimal ekranınız bozulmuştur telefoncuya götürüp kontrol ettirmenizde fayda var.

Telefona bir şey olmuştu yere düşünce kapanıyordu. Babam yeniden açıyordu sonra babam yine düşürdü bu sefer hiç açılmaz hale geldi. Açılınca sadece telefonun sesi geliyordu bu yüzden bugün kendisine yeni telefon aldı, bu telefonu ben kullanacağım. İnternetteki bütün yolları denedim yani bunda ses geliyor ama ekran yok ama olmadı, açılmadı telefon. Açıkken Power tuşuna elimi bas çek yaparsam değişik bir ses çıkıyor. Sanırım ekran bozulmuş olabilir ya da anakart yanması vb ama büyük ihtimal ekran bozuldu, anakart yanmamıştır illaki.
Yardım edebilir misiniz? Yani bozulup bozulmadığı hakkında bilgi almak istiyorum.

İç ekranı kırılmıştır muhtemelen anakart yansaydı ses gelmezdi.

Zaten telefonumu yaptıracağım ekranı çatlaktı düşünce kapanıyordu sanırım gerçekten ekranı zarar gördü.Yine bir şey yazdığınız için teşekkürler

Ama ekranı çok önceden çatlamıştı babamın telefonuydu bu kardeşime veriyordu o hep düşürünce(kardeşim) tlf düşünce kapanmaya başlamıştı babamda düşürünce kapanıyordu tekar açıyordu sorna dün bi düşürdü telefonun ekran gg oldu galiba

en yakın zamanda telefonu tamir ettirmeyi planlıyorum.

Anakartta ki oluşacak tek sorun yanma mı sence ?:D Düşme ile birçok parçaya hasar gelmiş olabilir. Teknik servise vermeniz gerek.

Zaten ben tek hasar geldi demiyorum ki başka bir parçasına ya da ekranına zarar geldi

Başıma geldi bu sorun daha önce. %99 iç ekranı kırıldı onun yazılımla ne alakası olabilir ses geliyor ama ekran gelmiyor diyorsunuz anakartta olsaydı ses bile gelmezdi muhtemelen.

Geri
Yukarı