Samsung Galaxy J7 Prime açılmıyor

gnuginar

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Video izlerken şarjımın azaldığını fark edip telefonumu şarja taktım. Taktıktan hemen sonra "Power reset or unknown upload mode" adında bir hatayla karşılaştım. Ses kapama+ güç tuşu+ Home tuşu ile ekrandan çıkmaya çalıştım. Ekrandan çıktıktan sonra "Odin mode" ekranı karşıma geldi. Ses kapama tuşuna basıp ekrandan çıkınca beni yine "Power reset or unknown upload mode" ekranına attı. Odin mode ekranına dönünce bu sefer ses açma tuşu ile indirmeyi kabul ettim.

1 saat kadar indirdikten sonra telefon kendini yeniden başlatıp videonun başındaki hatayı vermeye başladı. Bu sorunu nasıl çözerim? Biraz uzun yazdım sabrınız için teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hard Reset atmayı denediniz mi? Bilgileriniz ve dosyalarınızın hepsini silecektir.
Hard Reset ekranına ulaşamıyorum. Odin mode ekranı 1 saniye gözüküp telefon kendini yeniden başlatıyor. Elimde video var fakat siteye nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum. Sorun daha iyi gözüküyor videoda.

SM-G610F sanırım telefonun. Bilgisayara sürücülerini kur sonra Odin ile stock ROM at.

Download mode a ulaşılmıyorsa sanırım hafiften servis yolu göründü demektir.

SM-G610F sanırım telefonun. Bilgisayara sürücülerini kur sonra Odin ile stock ROM at.

Download mode a ulaşılmıyorsa sanırım hafiften servis yolu göründü demektir.

Bilgisayar harici bir çözüm yolu var mı acaba? Şu an elimde herhangi bir sistem bulunmuyor. @Yener K.

Geri
Yukarı