Samsung Galaxy J7 Prime Android 8.0 Oreo Alacak Mı?

Klarel11

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bir kaç web sitesinde baktım da Galaxy J7 Prime'nin adı da var. Ben pek ihtimal veremedim. Çünkü Android 7 daha yeni geldi ya. Sizin bilginiz var mı bu konu hakkında? Orijinal Samsung garantili bu arada.

Hocam bu telefon 3 GB RAM'li. Çıkış yılı ise 2016 sonu. Tek güncelleme aldı oda Android 7. Bence de 8'i kesin almalı. 9'u bilemem ama. O bir umut.

9.0 güncellemesini almaz, her şey RAM'e göre şekillenmiyor. Ona bakarsan Note 4 ve S5 modelleri J7 Prime modeline göre çok daha iyi telefonlar ama bunlara 7.0 gelmedi. J7 Prime modeline 8.0 gelecekse tek nedeni var o da bu telefonun kullanıcı sayısının epey fazla olmasından kaynaklanıyor.

Bu tip satış politikasını göz önüne alırsak, firmalar yeni ürünlerini satmak için eski ürünlerine desteği keserler.

Note 4 ve S5 modelinin güncelleme almamasının nedeni 2 yıllık destek sürelerini doldurmalarından kaynaklanıyor. Kullanıcılarına yeni telefon aldırmaya yönelik politikalar bunlar. J7 Prime piyasaya yeni sürülmüş bir modelde değil. Oreo gelecekse kullanı kitlesinin oldukça fazla olması nedeniyle gelir.

Oreo gelirse bir sürü bloatware programı ile gelir oda telefondan bıktırır adamı. Custom ROM tercih edilebilir. Bekleyip göreceğiz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı