Samsung Galaxy J7 Pro J730F ROM nasıl atılır?

waleran

Picopat
İyi günler arkadaşlar, telefonum Samsung Galaxy J7 Pro J730F. Şu son sıralar çok kasmalar yaşadığım için Custom ROM arıyorum. Daha önce hiç ROM atmadım, hiç bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bazı rom konularında çoğu kişiye siz yardımcı olmuşsunuz belki bana da olursunuz diye etiket atıyorum hocam.

@YZBruh

Son düzenleme:
İyi günler arkadaşlar, telefonum Samsung Galaxy J7 Pro J730F. Şu son sıralar çok kasmalar yaşadığım için Custom ROM arıyorum. Daha önce hiç ROM atmadım, hiç bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bazı rom konularında çoğu kişiye siz yardımcı olmuşsunuz belki bana da olursunuz diye etiket atıyorum hocam.

@YZBruh
Cihazınız Exynos 7 7870 kullanıyor. Yani Universal ROM lar mevcut. Yani baya seçim yapabileceğiniz ROM var

O zaman Android 12 altına inmemeliyiz
Açıkçası güzel arayüzlü olursa da güzel olur şu an kullandığım ROM'dan daha hızlı olsun biraz da güzel arayüzlü olsun harika olur.

@waleran Android 12 13 sürümleri bulamadım (aslında buldum ama linkleri bozuk). Ama 11 buldum. LineageOS dağıtımı. Oldukça hızlıdır. Arayüzü yani (6/10). Resmi olmayan dağıtımdır; https://sourceforge.net/projects/batuhan-s-builds/files/Lineage-18.1/
Daha fazla bakacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı