Samsung Galaxy M.21 alınır mı?

Samsung M21 kullanıyorum yaklaşık 8 aydır, diğer telefonlarımdan kat kat daha iyi bir performans gösterdi, Samsung der geçerim. Sorularınız var ise sorun bana.
Şuraya da bir söz bırakayım "Çünkü bir Zamzunglular buna değeriz.".

Samsung M.21 kullanıyorum yaklaşık 8 aydır, diğer telefonlarımdan kat kat daha iyi bir performans gösterdi, Samsung der geçerim. Sorularınız var ise sorun bana.
Şuraya da bir söz bırakayım "çünkü bir zamzunglular buna değeriz.".

Hocam diğer telefonlar ile karşılaştırdınız mı?

Bu telefon M.21'den çok daha iyi bir performans sergiliyor.

Hocam diğer telefonlar ile karşılaştırdınız mı?

Bu telefon M.21'den çok daha iyi bir performans sergiliyor.
Hocam sizi bilmem ama Çin malı almak istemedim nedense, siz ne istiyorsanız neyi cazip görüyorsanız onu alın.

Samsung M.21 kullanıyorum yaklaşık 8 aydır, diğer telefonlarımdan kat kat daha iyi bir performans gösterdi, Samsung der geçerim. Sorularınız var ise sorun bana.
Şuraya da bir söz bırakayım "Çünkü bir Zamzunglular buna değeriz.".

Car parking 3D yüksek ayarda kaç FPS alıyorsun?

Hocam sizi bilmem ama Çin malı almak istemedim nedense, siz ne istiyorsanız neyi cazip görüyorsanız onu alın.

Hocam ben cihazımı zaten aldım ama konu o değil. Cihazı kendi başına değerlendirmek yanlış olur. Performans anlamında (ekrana, bataryaya yoğunlaşıp oradan kısmışlar, gayet normal) M.21 yetersiz bir telefon.

Eğer ki 1-2 sene kullanılacaksa o zaman alınır ama uzun süre kullanımda performans anlamında üzebilecek bir telefon.

@Shenzhenn @qGhosT @VİPER34 @Gökkayahan hocam sizinde fikrinizi merak ettim.

Hocam M31S'in fiyatına çok yakın olur muhtemel. Dolardan tam çevirsek bile vergiler işin içine girdiğinden net bir şey diyemiyorum.
M31S'in fiyatına çok yakın olursa tabii ki onu alırım. Samsungu hiçbir zaman sevemedim. Türkiye'de satışa ne zaman çıkacak ? Ek olarak eskiden de açtığım konularda yardım ediyordunuz tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.
Hocam ben cihazımı zaten aldım ama konu o değil. Cihazı kendi başına değerlendirmek yanlış olur. Performans anlamında (ekrana, bataryaya yoğunlaşıp oradan kısmışlar, gayet normal) M.21 yetersiz bir telefon.

Eğer ki 1-2 sene kullanılacaksa o zaman alınır ama uzun süre kullanımda performans anlamında üzebilecek bir telefon.

@Shenzhenn @qGhosT @viper34 @Gökkayahan hocam sizinde fikrinizi merak ettim.
Benim istediğim de uzun süre götürmesi. Xiaomi Redmi Note 4 var hocam şuan elimde PUGB bile oynadım bunda eski zamanda 1 yıldır oynamıyorum ama çok iyi bir telefondu. 2017-18 yılında almıştım. Artık değiştirmek istiyorum.

M31S'in fiyatına çok yakın olursa tabii ki onu alırım. Samsung'u hiçbir zaman sevemedim. Türkiye'de satışa ne zaman çıkacak?

Hocam ne zaman satışa çıkacağı hakkında bir fikrim yok maalesef.

Ek olarak eskiden de açtığım konularda yardım ediyordunuz tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

Bir şey değil hocam.

Bütçeniz 3600 civarında ise ve ROM atarım derseniz;
Performans bakımından bu fiyata rakipsiz bir telefon ama Realme 8 ekranı, yazılımı nedeniyle daha iyi olur.
Benim istediğim de uzun süre götürmesi. Xiaomi Redmi Note 4 var hocam şu an elimde PUBG bile oynadım bunda eski zamanda 1 yıldır oynamıyorum ama çok iyi bir telefondu. 2017-18 yılında almıştım. Artık değiştirmek istiyorum.

Hocam en mantıklı seçim Realme 8'i beklemek olur o zaman.
Performans anlamında da, ekran paneli anlamında da üzmeyecek bir telefon.

@Shenzhenn @qGhosT @viper34 @Gökkayahan hocam sizinde fikrinizi merak ettim.
Xiaomi Note 8 Pro'dan bahsediliyor sanırım. (Umarım yanlış anlamamışımdır.)

Xiaomi Note 8 Pro beni kararsız bırakan bir cihaz oldu, YouTube üzerindeki testlere baktığım zaman ısınma (bazı videolarda sıcaklık değerleri normal, net bir şey yok) ve oyunlarda çok fazla FPS kaybı yaşandığını gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğim gibi bazı testlerde sıcaklık değerleri kabul edilebilir, MIUI yazılımından dolayı fark olması muhtemel. Üyenin performans olarak çok fazla beklentisi yokmuş zaten, bence Samsung Galaxy M21 doğru bir tercih olur.

Hocam ne zaman satışa çıkacağı hakkında bir fikrim yok maalesef.

Bir şey değil hocam.

Bütçeniz 3600 civarında ise ve ROM atarım derseniz;
Performans bakımından bu fiyata rakipsiz bir telefon ama Realme 8 ekranı, yazılımı nedeniyle daha iyi olur.

Hocam en mantıklı seçim Realme 8'i beklemek olur o zaman.
Performans anlamında da, ekran paneli anlamında da üzmeyecek bir telefon.
Hocam 3600 TL'ye çıkamam maalesef. Elimdeki Redmi Note 4'u 400-500 TL gibi bir fiyata düşünüyorum. Telefonumu çok iyi kullandığımı düşünüyorum. Tertemiz bir sıkıntısı yok ama artık eskidi. Zaten 1-2 ay içinde alacağım. Sizce ozamana kadar Realme 8 çıkmış olur mu ?
Xiaomi Note 8 Pro'dan bahsediliyor sanırım. (Umarım yanlış anlamamışımdır.)

Xiaomi Note 8 Pro beni kararsız bırakan bir cihaz oldu, YouTube üzerindeki testlere baktığım zaman ısınma (bazı videolarda sıcaklık değerleri normal, net bir şey yok) ve oyunlarda çok fazla FPS kaybı yaşandığını gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğim gibi bazı testlerde sıcaklık değerleri kabul edilebilir, MIUI yazılımından dolayı fark olması muhtemel. Üyenin performans olarak çok fazla beklentisi yokmuş zaten, bence Samsung Galaxy M21 doğru bir tercih olur.
Bence Redmi serisi bir yerden sonra bozdu. En iyisi Mİ serisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı