Samsung Galaxy M.23 5G alınır mı?

Bütçe
4700TL

WWOLFF

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum. Herhangi bir kronik sorunu var mıdır? Tavsiye edebileceğiniz başka model var mıdır?

Fiyatının en mantıklı cihazı. Mevcut bütçeniz ile alabileceğiniz en yüksek performansa sahip cihaz. Ancak 5500₺ bandına çıkabilirseniz, M33'e bakmanızı öneririm.

Hocam şuan kullanıyorum bu telefonu. Genel olarak memnunum. Günlük kullanımda 2 gün rahat götürüyor şarjı. Kamera ve işlemciyle ilgili pek yorum yapamıcam. Fotoğraf ve mobil oyunla çok uğraşan biri değilim. Bazen uygulama geçişlerinde kasma hisseder gibi oluyorum. 4 GB RAM + sanal ram muhabbeti var. Sanal RAM kısmını haftada bir falan ayarlardan önbelleği temizliyorum. Çok anlık birşey belki psikolojik bile olabilir çünkü almadan önceki tek şüphem RAM'i yeterli olur muydu. Neyse kasası güzel, kaymıyor ama parmak izi çıkıyor. Ses tuşuyla power tuşu arasındaki noktayı bastırınca aynı arabalardaki gibi "trim sesi" dediğimiz o ufak tıkırtı duyuluyor. Belki sadece benimkinde öyledir çünkü hiç bu tarz bir yorum görmedim. Ekranı kesinlikle 120 hz kullanmanızı öneririm. Bazıları güç tasarrufu için 60 hz kullanın diyor ama dediğim gibi 2 günlük şarj süresini 2,5'a çıkarmak için akıcılığı düşürmenin pek bir mantığı yok. Paketin içinden sadece type c - type c ara kablo çıkıyor. Adaptör almanızı öneririm. Hızlı şarj konusuyla ilgili şöyle bir karşılaştırma sunabilirim. %20 ---> %85 doluma normal şarjda 1.5 saatte doluyor. Aynı aralıkta hızlı şarjla 1 saatte doluyor. Şahsen ben kullanmıyorum, hızlı şarjın bataryayı daha çabuk yıprattığı söyleniyor. Renk olarak yeşili öneririm. Haki yeşiline kayan koyu bir rengi var. Normalde siyah gibi duruyor , ışığa tutunca yeşili ortaya çıkıyor. Arayüzü gayet basit ve anlaşılır. Genel olarak tavsiye edilebilir bir cihaz. Başka merak ettiğiniz birşey olursa sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı