Samsung Galaxy M14 alınır mı?

Bütçe
6000-8000

Baran741

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 6-8k arası bir bütçem var. Telefonun işlemcisi gayet yeterli duruyor. Ancak 4 GB RAM olduğundan ileride sıkıntı yaratabilir mi? Alacağım telefonu en az 4-5 yıl kullanmak istiyorum. M14 dışında başka önerebileceğiniz modeller var mı?

Alınır gayet güzel bir telefondur,c55 önermiyorum.4 GB ramin işletim sistemi yüzünden çok sorun çıkacağını düşünmüyorum.

O fiyat bandinda eMMC ve G88 & G85'li cihazlardan cok daha uzun omurlu ve mantikli olur. Kullanicilarinin cogu 4 GB RAM'den sikayetci degil, herhangi bir bilesenin yetersiz kalip arayuzde, sosyal medya yazilimlarinda ve dahasinda frame drop yeme gibi bir durum olmaz. 2. el ile ilgilenirseniz S10+, S20 gibi modellere bakabilirsiniz, bu fiyat araliginda satilan sifir cihazlar ile cigir fark var.

O fiyat bandinda eMMC ve G88 & G85'li cihazlardan cok daha uzun omurlu ve mantikli olur. Kullanicilarinin cogu 4 GB RAM'den sikayetci degil, herhangi bir bilesenin yetersiz kalip arayuzde, sosyal medya yazilimlarinda ve dahasinda frame drop yeme gibi bir durum olmaz. 2. el ile ilgilenirseniz S10+, S20 gibi modellere bakabilirsiniz, bu fiyat araliginda satilan sifir cihazlar ile cigir fark var.

Ben alacağım telefonu 4-5 yıl kullanmayı düşünüyorum ama G85 ve G88 ile Exynos 1330 arasındaki fark biraz fazla değil mi?
Uzun vadede G85 gibi işlemciler daha mı etkili olur?

Geri
Yukarı