Samsung Galaxy M14 vs Redmi Note 10S

Realme 9 Pro tabii ki de maalesef bu bütçe de Samsung alınmaz ve M14 3-4 ay da kasmaya başlar.

CPU olarak kafa kafayalar, GPU olarak SD 695 daha üstün gözüküyor, Exynos 1330'un da GPU olarak üstün olduğu testler var...

Kasmaz bu arada, şuanki fiyatını haketmiyor ama kasmaz. Akıcı gayet, kullanıyorum.

CPU olarak kafa kafayalar, GPU olarak SD 695 daha üstün gözüküyor, Exynos 1330'un da GPU olarak üstün olduğu testler var...

Kasmaz bu arada, şu anki fiyatını hak etmiyor ama kasmaz. Akıcı gayet, kullanıyorum.

İşlemci batarya ve kamera performansına da etki etmiyor mu?

Ayrıca Snapdragon daha sorunsuz bir işlemci.

İşlemci batarya ve kamera performansına da etki etmiyor mu?

Ayrıca Snapdragon daha sorunsuz bir işlemci.
Devasa bir verimlilik farkı yok, muhtemelen M14 batarya olarak alır 9 Pro'yu.

Kamera olarak 9 Pro zaten daha üstün, ona lafım yok. Kasma yapar demeniz saçma, ona bakılırsa neredeyse aynı CPU gücüne sahip SD 695'li 9 Pro'nun da kasması lazım 3-4 aya.

Realme 9 Pro tabii ki de maalesef bu bütçe de Samsung alınmaz ve M14 3-4 ay da kasmaya başlar.
Haklı olabilirsiniz, kasma anlamında değil de M14'ten performans beklememek gerekir ama karşısına da iPhone 15 koymuyorsunuz ki. Realme 9 da çok farklı olmayacaktır yani.

Devasa bir verimlilik farkı yok, muhtemelen M14 batarya olarak alır 9 Pro'yu.

Kamera olarak 9 Pro zaten daha üstün, ona lafım yok. Kasma yapar demeniz saçma, ona bakılırsa neredeyse aynı CPU gücüne sahip SD 695'li 9 Pro'nun da kasması lazım 3-4 aya.

Redmi Note 7 telefonunu kullanan arkadaşlarım var günümüzde sorunsuz çalışıyor geçmişte aynı paraya A10 alanlar yeni telefona geçtiler bile bu yüzden böyle düşündüm.

Note 7 snapdragon kullanıyor.

Redmi Note 7 telefonunu kullanan arkadaşlarım var günümüzde sorunsuz çalışıyor geçmişte aynı paraya A10 alanlar yeni telefona geçtiler bile bu yüzden böyle düşündüm.

Note 7 snapdragon kullanıyor.
Çünkü arada sağlam CPU farkı, devasa GPU farkı var hocam. Ayrıca 2 GB RAM'e sahip A10, A10 da kullandım zamanında.

Yeni konular

Geri
Yukarı