Samsung Galaxy M23 5G kasıyor mu?

Instagram geçişlerinde kasmalar oluyor mu ya da genel olarak uygulama geçişlerinde Note 10s ile bunun arasında kaldım.

Dostum kamerayla çok işin yoksa ben Redmi Note 11 öneririm. 10 saate yakın ekran süresi veriyor fotograf bıraktım seçeneklerde mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_14.png
    Screenshot_14.png
    26,2 KB · Görüntüleme: 20
4 aydır M23 kullanıyorum. Kasma donma sorunu neredeyse hiç yok. Nadiren yaşadım.O da uygulamalar arası geçişte. Uygulamalarda kasma yok. Onun dışında arka kamerası güzel. Ön kamera fena değil. Pili yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor. Standart kullanımda 2 günü buluyor. Almayı düşünenler alabilir.

Eki Görüntüle 1547248

Beni kasmadan ne kadar götürür.

Dostum video bırakmştım 6 nm oluşu ve Snapdragon'un AMOLED'le beraber ekran süresini düşünürsek Redmi Note 11 bana çok daha mantıklı geliyor. Videodaki test edilen 4 GB versiyonu ona ragmen yağ gibi akıyor bence 5K fiyat için çok iyi telefon suya dayanıklılıgı vsde var.

Snapdragon 750G kasma... Kamera donanımda sorun yok sadece TFT ekran o sizi üzer.

Hocam kasmaz diye düşündüm bende ama kasiyor diyenleri gorunce korktum bir an.

Dostum video bırakmştım 6 nm oluşu ve Snapdragon'un AMOLED'le beraber ekran süresini düşünürsek Redmi Note 11 bana çok daha mantıklı geliyor. Videodaki test edilen 4 GB versiyonu ona ragmen yağ gibi akıyor bence 5K fiyat için çok iyi telefon suya dayanıklılıgı vsde var.

Öylede eğer M23 ve Note10s ile karşılaştırırsanız hangisi daha iyi performans verirse onu alacağım 1K daha ekleyip son okarak Note 11 mi diyorsunuz.

4 aydır M23 kullanıyorum. Kasma donma sorunu neredeyse hiç yok. Nadiren yaşadım. O da uygulamalar arası geçişte. Uygulamalarda kasma yok. Onun dışında arka kamerası güzel. Ön kamera fena değil. Pili yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor. Standart kullanımda 2 günü buluyor. Almayı düşünenler alabilir.

Teşekkür ederim hocam.

Öylede eğer M23 ve Note10s ile karşılaştırırsanız hangisi daha iyi performans verirse onu alacağım 1K daha ekleyip son okarak Note 11 mi diyorsunuz.

M23'ün avantajı işlemcisi ve 120 Hz olması dezavantajı ise ekranı AMOLED'e göre kötü renk doygunlugu vs.
Note 10s ise 60Hz ve eski nm işlemciye sahip AMOLED ekran G95 oyun için öneriyorduk bu telefonu fakat 6 bin TL edip etmemesi tartışılır.
Ben o yüzden hala Redmi Note 11 öneriyorum Snapdragon 680 yeni nesil nm ve daha stabil çalışıyor 90 Hz AMOLED ekrana sahip AMOLED ve Snapdragon birleştiginde çok güzel ekran süreleri veriyor tahmini ortalama kullanmayla 1.5-2 gün sarjı gider. Günlük kullanım için ideal bir telefon ama bu telefonların hiçbiri oyun için alınacagını düşünmüyorum. Çok iyi kamera ve çok iyi oyun beklentiniz yoksa bende Redmi Note 11 alıp geçin. YouTube'da çok fazla video var vaktiniz varsa bu 3 telefonun incelemelerini uzun kullanım deneyimlerini karşılaştırın.

M23'ün avantajı işlemcisi ve 120 Hz olması dezavantajı ise ekranı AMOLED'e göre kötü renk doygunlugu vs.
Note 10s ise 60Hz ve eski nm işlemciye sahip AMOLED ekran G95 oyun için öneriyorduk bu telefonu fakat 6 bin TL edip etmemesi tartışılır.
Ben o yüzden hala Redmi Note 11 öneriyorum Snapdragon 680 yeni nesil nm ve daha stabil çalışıyor 90 Hz AMOLED ekrana sahip AMOLED ve Snapdragon birleştiginde çok güzel ekran süreleri veriyor tahmini ortalama kullanmayla 1.5-2 gün sarjı gider. Günlük kullanım için ideal bir telefon ama bu telefonların hiçbiri oyun için alınacagını düşünmüyorum. Çok iyi kamera ve çok iyi oyun beklentiniz yoksa bende Redmi Note 11 alıp geçin. YouTube'da çok fazla video var vaktiniz varsa bu 3 telefonun incelemelerini uzun kullanım deneyimlerini karşılaştırın.
çok teşekkür ederim hocam yardımcı olduğunuz için

Note 11 yerine M23 daha mantıklı bana kalırsa. 750G ile arasında epey fark var.

M23 kullanıyorum ve alırken tereddüt etmiştim ancak aldığım zaman ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Kamerası fiyatına göre iyi, RAM yüzünden uygulama geçişlerinde hafif kasmalar olabiliyor ancak sorun çıkarmıyor. Pil de günü çıkarıyor.

Geri
Yukarı