Samsung Galaxy M23 5G kasıyor mu?

M23 kullanıyorum ve alırken tereddüt etmiştim ancak aldığım zaman ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Kamerası fiyatına göre iyi, RAM yüzünden uygulama geçişlerinde hafif kasmalar olabiliyor ancak sorun çıkarmıyor. Pil de günü çıkarıyor.
Teşekkür ederim hocam peki sizce m23 mü realme 8 mi

Teşekkür ederim hocam peki sizce M23 mü Realme 8 mi?

Realme 8 kamera ve RAM olarak daha iyi, ancak işlemci olarak M23'ün gerisinde. Günlük kullanım olarak M23 oldukça iyi, özellikle ekranın 120 Hz olması 60 Hz e göre fark ediyor, Realme 8'in ekranı 60 Hz. Şu an bakınca iki model arasında en az 600 TL fiyat farkı var, 600 TL fazla öderim diyorsanız Realme 8 öneririm. 600 TL fazla ödemek istemiyorum derseniz M23 öneririm.

Realme 8 kamera ve RAM olarak daha iyi, ancak işlemci olarak M23'ün gerisinde. Günlük kullanım olarak M23 oldukça iyi, özellikle ekranın 120 Hz olması 60 Hz e göre fark ediyor, Realme 8'in ekranı 60 Hz. Şu an bakınca iki model arasında en az 600 TL fiyat farkı var, 600 TL fazla öderim diyorsanız Realme 8 öneririm. 600 TL fazla ödemek istemiyorum derseniz M23 öneririm.

Teşekkür ederim hocam super AMOLED olmasıda bayağı iyi bu yuzden butçeyi arttirip Realme 8 duşunuyorum bende.

Birçok M23 kullanıcısı telefonu aldıkları günden beri kasma-donma gibi olaylar yaşadıklarını ve kamera yazılımının kötülüğünden bahsediyorlar. Bunlar doğru mu?
M23 kullanıcıları cevap verirlerse çok memnun olurum.

Pupgy mobil Lite oynuyorum telefonda kasmıyor ama bir evde 5 kişi girip sıkarsa FPS düşmesi oluyor oda en fazla 5 saniye falan sürüyor bence çok oyunluk bir cihaz değil akşama kadar oynayacaksanız almayın ama normal öyl girer 2 saat oynar çıkarım diyorsanız alınır benim M23 şu an garantide değişim olacak ekranda nokta ile geldi

Kasıyor. Ben bir yıldır kullanıyorum aldığım ilk günden beri uygulama geçişlerinde ve kamera açışlarında telefon 5 saniye kadar donuyor. Almanızı önermiyorum.

Geri
Yukarı