Samsung Galaxy M33 düşük FPS

Hocam hakikaten bu telefonun her şey iyi ama işlemcisi düşük olacağı aklımın ucundan bile geçmezdi yüksek ihtimalle iradeye veririm.

İşlemci PUBG için kötü her oyunda böyle olmaz genel olarak kötü değil aslında keşke telefonu alırken PUBG performansının önemli olduğunu belirtseydin.

İşlemci PUBG için kötü her oyunda böyle olmaz genel olarak kötü değil aslında keşke telefonu alırken PUBG performansının önemli olduğunu belirtseydin.
hocam suan cogu kısı pubg oynuyor cod mobıle oynamıyorum bılseydım almazdım amazondan aldıım 2 saat once geldı onerdıgın varmı pubg mobıle ıcın

Hocam hakikaten bu telefonun her şey iyi ama işlemcisi düşük olacağı aklımın ucundan bile geçmezdi yüksek ihtimalle iradeye veririm.

Hocam naptınız iade ettinizmi bende bu cihazı veya Redmi Note 10 Pro'yu almayı düşünüyorum ama bu cihazın PUBG'de 30 FPS vermesi biraz kötü oldu benim için siz naptınız hangi cihaza geçtiniz.

Hocam naptınız iade ettinizmi bende bu cihazı veya Redmi Note 10 Pro'yu almayı düşünüyorum ama bu cihazın PUBG'de 30 FPS vermesi biraz kötü oldu benim için siz naptınız hangi cihaza geçtiniz.

M52 5G saglam tel kardesım tavsıye ederım Xiaomi gecme onceden kullanmıstım Samsung al Android alacaksan

Hocam hakikaten bu telefonun her şey iyi ama işlemcisi düşük olacağı aklımın ucundan bile geçmezdi yüksek ihtimalle iradeye veririm
konuyu bi tık hortladık bende kullanıyorum m33 işlemcisi kötü bir işlemci değil grafik birimi biraz eski oldugu için fps i düzgün alamıyorsun o kadar ona bakarsak redmi note 10 s de g95 var exynos 1280 den kötü ama grafik birimi daha iyi o yüzden kaynaklanıyor geliştirici kısıtlıyor küçük ayarlarla çözebilirsin bi sıkıntı olmuyor

Konuyu bir tık hortladık bende kullanıyorum M33 işlemcisi kötü bir işlemci değil grafik birimi biraz eski oldugu için FPS'i düzgün alamıyorsun o kadar ona bakarsak Redmi Note 10 s de G95 var Exynos 1280'den kötü ama grafik birimi daha iyi o yüzden kaynaklanıyor geliştirici kısıtlıyor küçük ayarlarla çözebilirsin bir sıkıntı olmuyor

Hocam forumdan bayağı bir ay sonra söylüyorsun iş işten geçti kralim Samsung M52g var canavar tel

Bu işin RAM'ya da faiziyle ilgisi yok Efe'dim işlemci ile grafik işlemci dusuk ise bir de depolana birimi 3.0 degilse oyunlarda bu sorunu yapar.

Konuyu hortlatıyorum ama insanları yanlış yönlendirmemek açısından söylüyorum. Android 12 de kullanırken Config 90FPS ile sürekli drop yiyordum(soğutucu olmasına rağmen), fakat Android 13'e geçtim telefon alev atıyor ama gıkı çıkmıyor 90FPS'i geçtim experimantal 120FPS de bile oynatıyor (şarjı 15 altında düştüğüne 15FPS'e kadar düşüyor)

konuyu bi tık hortladık bende kullanıyorum m33 işlemcisi kötü bir işlemci değil grafik birimi biraz eski oldugu için fps i düzgün alamıyorsun o kadar ona bakarsak redmi note 10 s de g95 var exynos 1280 den kötü ama grafik birimi daha iyi o yüzden kaynaklanıyor geliştirici kısıtlıyor küçük ayarlarla çözebilirsin bi sıkıntı olmuyor
Hocam ben de m33 kullanıyorum fps drop çok oluyor o dediğiniz ayarları nası yaparım anlatabilir misiniz?

Konuyu hortlatıyorum ama insanları yanlış yönlendirmemek açısından söylüyorum. Android 12 de kullanırken Config 90FPS ile sürekli drop yiyordum(soğutucu olmasına rağmen), fakat Android 13'e geçtim telefon alev atıyor ama gıkı çıkmıyor 90FPS'i geçtim experimantal 120FPS de bile oynatıyor (şarjı 15 altında düştüğüne 15FPS'e kadar düşüyor)
Hocam bi ayar falan yaptınız mı? Wild Rift(LoL Mobile) oynarken çok fazla fps drop yiyorum bunu nasıl çözerim?

Hocam ben de M33 kullanıyorum FPS düşmesi çok oluyor o dediğiniz ayarları nasıl yaparım anlatabilir misiniz?

Hocam bir ayar falan yaptınız mı? Wild Rift(LoL Mobile) oynarken çok fazla FPS düşmesi yiyorum bunu nasıl çözerim?

Wild Rift denemediğim için bir şey söyleyemeyeceğim. Ama PUBG için Android 13 de depolama izni isteyen Config uygulamalarından herhangi biri işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı