Samsung Galaxy M34 5G telefonu, laptop şarj aleti ile şarj etmek sorun çıkartır mı?

yildoo

Kilopat
Daha fazla  
Huawei notebook ile gelen orijinal şarj aletim var. Bununla yeni aldığım Samsung Galaxy M34 5G cihazımı şarj etsem, ileride problem olur mu? Hiç anlamıyorum bu tür şarj muhabbetlerinden. 25W Samsung şarj aleti 600 TL sitesinde. Sağlıklı kullanım için kesin almalıyım Samsung şarj aletini?

Dosya Ekleri

• IMG_20231009_175106.jpg
    IMG_20231009_175106.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 78
Bir sorun olacagini sanmiyorum. Bluetooth hoparlorumu, kulakligimi 1 yil boyunca 120W adaptorle sarj ettim, bir sikinti olmadi. Adaptor cihaza gore voltaji ayarliyor zaten.

Orijinal şarj aletini alın. Öğrenci indirimi ile uyguna geliyor. 200 küsurdü. Eğer tanıdığınız bir öğrenci varsa Samsung sitesinde hesap açıp alabilir.

Cep telefonu öğrenci indirimi ile aldım. :) 9 bine geldi. Bu link e bakarsanız D&R'deki ürün orijinal mi sizce?

Cep telefonu öğrenci indirimi ile aldım. :) 9 bine geldi. Bu link e bakarsanız D&R'deki ürün orijinal mi sizce?
Bence kendi sitesinden yine indirim ile adaptör alabilirsin ama evet, D&R sahte ürün satmaz. Vatan ve Teknosa gibi yerlerden de ucuzdur.

Geri
Yukarı