Samsung Galaxy M52 alınır mı?

Bütçe
6000 TL
A33 fiyat açısından daha iyi, daha güncel bir cihaz güncelleme desteği çok fark eder mi bilmiyorum ama ve sar değeri çok fark eder mi bilmiyorum.
1 yıl daha fazla güncelleme alacak A33. Sar değerini kafaya takmaya gerek yok.

M52 de sanırım kulaklık girişi yok (jak yok yani) ve bu yüzden kulaklık kullanmama neden olabilir? Sizce bu durumlar göze alındığında hangisini tercih etmek en mantıklı seçim olur?
Evet kulaklık girişi yok, ayrıca mono hoparlör ve de suya toza dayanıklılık özellikleri de yok A52s modeline göre. İkisi arasından A52s almanı öneririm.

1 yıl daha fazla güncelleme alacak a33. sar değerini kafaya takmaya gerek yok.

Evet kulaklık girişi yok, ayrıca mono hoparlör ve de suya toza dayanıklılık özellikleri de yok A52s modeline göre. İkisi arasından A52s almanı öneririm.

Hocam biraz alakasız olacak ama bütçeyi biraz daha arttırıp 7.4K bandında POCO X3 Pro nasıldır? Sar değeri konusu da biraz tedirgin ediyor beni A52S'in 0.878 w/kg(baş için) şu an kullandığım telefonun ise 0.43 w/kg(baş için) bu fark ne kadar fark eder sağlık açısından etkisi olur mu? POCO X3 Pro için bir sebep de sar değeri çünkü 5G destekllemediği için sar değeri daha az sanırım. Son olarak sar değeri maksimum bir değeri gösterdiği için 5G destekleyen telefonda da testler 5G de yapıldığı için 4.5G de kullanınca sar değeri 4.5G destekleyen telefonların seviyesine mi düşüyor yoksa sabit mi kalır?

7.4K bandında POCO X3 Pro nasıldır? Sar değeri konusu da biraz tedirgin ediyor beni A52S'in 0.878 w/kg(baş için) şu an kullandığım telefonun ise 0.43 w/kg(baş için) bu fark ne kadar fark eder sağlık açısından etkisi olur mu?
O değer sağlığa etki etmez. X3 Pro oyun dışında alınacak bir telefon değil. Ekran, kamera olarak kötü, ağır ve kaba bir cihaz.

POCO X3 Pro için bir sebep de sar değeri çünkü 5G destekllemediği için sar değeri daha az sanırım. Son olarak sar değeri maksimum bir değeri gösterdiği için 5G destekleyen telefonda da testler 5G de yapıldığı için 4.5G de kullanınca sar değeri 4.5G destekleyen telefonların seviyesine mi düşüyor yoksa sabit mi kalır?
Sar değerinin 5g ile bir alakası yok. 5G destekleyip, 4G'li cihazlardan daha az Sar değeri olan telefonlar var. Sabit kalır sar değeri, 5G bir radyasyon biçimi değil, böyle bir etkisi yok. 5G de bir veri protokülüdür ve 4G ve 3G ile aynı frekansı kullanır.
Güneşte gelen ışınlar telefonlardan daha fazla radyasyona sahip, bunu dert etmeyenler Sar değerine ses çıkarıyor ilginç.

Son düzenleme:
O değer sağlığa etki etmez. X3 Pro oyun dışında alınacak bir telefon değil. Ekran, kamera olarak kötü, ağır ve kaba bir cihaz.

Sar değerinin 5G ile bir alakası yok. 5G destekleyip, 4G'li cihazlardan daha az sar değeri olan telefonlar var. Sabit kalır sar değeri, 5G bir radyasyon biçimi değil, böyle bir etkisi yok. 5G de bir veri protokülüdür ve 4G ve 3G ile aynı frekansı kullanır.
Güneşte gelen ışınlar telefonlardan daha fazla radyasyona sahip, bunu dert etmeyenler sar değerine ses çıkarıyor ilginç.

O zaman A52s alacağım yardımınız için teşekkürler.

Sar değerinin 5G ile bir alakası yok. 5G destekleyip, 4G'li cihazlardan daha az sar değeri olan telefonlar var. Sabit kalır sar değeri, 5G bir radyasyon biçimi değil, böyle bir etkisi yok. 5G de bir veri protokülüdür ve 4G ve 3G ile aynı frekansı kullanır.
Güneşte gelen ışınlar telefonlardan daha fazla radyasyona sahip, bunu dert etmeyenler sar değerine ses çıkarıyor ilginç.

Hocam A52S'de pil süresinin az olduğu ile ilgili şikayetler okudum. Ekran süresi 3-4 saate kadar düşüyormuş sanırım bu biraz az geldi bana. Bu normal değerler midir? Yoksa 4500mAh batarya bu donanımı yeterli süre besleyemiyor mu?

Hocam A52S'de pil süresinin az olduğu ile ilgili şikayetler okudum. Ekran süresi 3-4 saate kadar düşüyormuş sanırım bu biraz az geldi bana. Bu normal değerler midir? Yoksa 4500mAh batarya bu donanımı yeterli süre besleyemiyor mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı