Samsung Galaxy N900(Not 3) mü LG G3 mü ?

Ben s4 den sonra bir daha samsung almamaya karar verdim. Saçma sapan özellikler eklemek için performansı çok düşürüyor. Bence kesinlikle g3. Xperia z2 yede bakabilirsiniz.

G3'teki 2k ekranın gereksiz olduğunu ve batarya sömüreceğini düşünüyorum. Şahsi olarak, arkadaki tuşlar hoşuma gitmiyor. Bu yüzden tercihimi Note 3'ten kullandım. Kocaman ekranı, S-pen'i, Touchwiz'i vb.

İlla bu kadar pahalı almanıza gerek yok bence, önemli olan ihtiyaçlarınızı karşılaması. Nexus 5'e Bir bakın derim.

Bana kalırsa ben Z3 almaya çalışırdım ama tercihim G3

Arkadaşlar, adam bize Note 3 veya G3'ü soruyor Ayrıca neden Samsung almasın biraz açıklar mısın @Galileo Galilei ?

4 Yıldır Samsung kullanıyorum, hiçbir problem yaşamıyorum. Şu forumda her telefon konusu gördüğümde de, benden başka hiç kimsenin olmadığını düşünmeye başladım..

Note 3. Alternatif olarak Z2.

Bu benim kişisel düşüncem, özellikle malzeme kalitesi, zar zor güncelleme vermeleri ve android üzerine yaptığı gereksiz değişikliklerden dolayı Samsung'u sevmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…