Samsung Galaxy N900(Not 3) mü LG G3 mü ?

Ben s4 den sonra bir daha samsung almamaya karar verdim. Saçma sapan özellikler eklemek için performansı çok düşürüyor. Bence kesinlikle g3. Xperia z2 yede bakabilirsiniz.

G3'teki 2k ekranın gereksiz olduğunu ve batarya sömüreceğini düşünüyorum. Şahsi olarak, arkadaki tuşlar hoşuma gitmiyor. Bu yüzden tercihimi Note 3'ten kullandım. Kocaman ekranı, S-pen'i, Touchwiz'i vb.

Arkadaşlar, adam bize Note 3 veya G3'ü soruyor :) Ayrıca neden Samsung almasın biraz açıklar mısın @Galileo Galilei ?

4 Yıldır Samsung kullanıyorum, hiçbir problem yaşamıyorum. Şu forumda her telefon konusu gördüğümde de, benden başka hiç kimsenin olmadığını düşünmeye başladım.. :)

Bu benim kişisel düşüncem, özellikle malzeme kalitesi, zar zor güncelleme vermeleri ve android üzerine yaptığı gereksiz değişikliklerden dolayı Samsung'u sevmiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı