Samsung Galaxy Note 10 Lite alınır mı?

Furkan_D

Kilopat
Sosyal Tayfı
Merhabalar güzel insanlar, ablama telefon alacağım. Samsung Galaxy Note 10 Lite hoşuma gitti, bu telefonu almayı düşünüyorum sizce alınmalı mı? Kafam yattı bu telefona. İnternette videolarda alınmalı güzel diye yazılar ve videolar gördüm.

Merhabalar güzel insanlar, ablama telefon alacağım. Samsung Galaxy Note 10 Lite hoşuma gitti, bu telefonu almayı düşünüyorum sizce alınmalı mı? Kafam yattı bu telefona. İnternette videolarda alınmalı güzel diye yazılar ve videolar gördüm.
Alınabilir diye düşünüyorum. @Samotne Ciasteczka

O bütçeye kesinlikle alınabilir. Harika bir telefondur. S10 Lite modeline de bakabilirsin bulabilirsen aynı fiyata, ben bulamadım.

Bütçen biraz artarsa SE 2020 var =)

O bütçeye kesinlikle alınabilir. Harika bir telefondur. S10 Lite modeline de bakabilirsin bulabilirsen aynı fiyata, ben bulamadım.

Bütçen biraz artarsa SE 2020 var =)
Bilgi için sağ olun hocam, bu telefon hoşuma gitti Apple falan bulaşmak istemiyorum alacağım o vakit.

İhtiyaçlarına göre değişir. Kullanım kolaylığı istiyorsan Apple ürünlerine bak. Kalemle birşeyler çizip karalıyacaksan bence Note serisini tercih et. Çünkü kalemi kullanmıyacaksan ya da az kullanıcaksan Note serisinin bir olayı yok, gereksiz para vermiş olursun.

Geri
Yukarı