Samsung Galaxy note 2 Brick

BlueBurN

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
YouTube'da Oyun Kulesi Yöneticisi
Merhaba,

Ben telefonuma önceden root atmıştım ama ROM kullanmıyordum. Birkaç uygulama için root atmıştım. Bugün ROM kurdum ama beğenmedim. Sonrasında orjinal ROM kurmayı denedim. Olan burda oldu, galiba bir şeyi yanlış yaptım ve telefonu açılmaz hale getirdim. Lütfen bilgisi olanlar varsa yardım eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.

KAZT1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Download moduna alabiliyorum. Ama diğer modlar çalışmıyor. Araştırdığım kadarıyla half-brick denen şey olmuş. Hala çözümünü bulamadım :(

Tepki veriyorsa Half-Brick olmuştur.

Andronova.net'te bir sürü arkadaşlarım var. Ayrıca oradan ODIN ile 3 parçalı ROM atın. Andronova.net'te ne yapacağınız yazıyor.

Şimdi araştırıyorum. Tavsiyeniz için teşekkürler. Sonucu yazıcam:)

- - - Güncellendi - - -

Telefonumun son durumu bu şekilde.Durumu daha kolay değerlendirebilmeniz için video olarak paylaşmayı düşündüm.Umarım yardımı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- - - Güncellendi - - -

Konuyla ilgili bilgisi olan yokmu ? Hala sorunu çözemedim.

- - - Güncellendi - - -

Gerçekten bilgisi olan ve yardım edicek kimse yokmu ?

Sadece gösterme amaçlı yaptım onu. ODIN cihazı tanıyor. Ama ne yapıcağım hakkında bir bilgim yok açıkcası.

- - - Güncellendi - - -

Recep bey sizce evde kendi bilgisayarımda bu işi çözebilirmiyim yoksa yetkili bir servisemi götürmeliyim.

Teşekkürler.Yapmaya çalışıcam umarım başarılı olurum. Sonucu buraya yazarım. Tekrar teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Yardımlarınız için teşekkürler. Gönderdiğiniz videodaki yöntemi yapmaya fırsat bulamadım. Babam sabahtan samsung servisine telefonu vermiş. Servis garanti kapsamında ve o gün akşamına hazırladı. Tekrar yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Bu olayın sonunda root atmanın ve rom yüklemenin garantide sorun yaşatmadığını öğrenmişte oldum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı