Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 Güncellemesi

Bende SM-N9005 kullanicisiyim. Finlandiya ROM'u nereden yuklediniz acaba? Link verebilir misiniz rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 2'ye de geldi. Note 3 Neo'ya niye gelmiyor acaba? Ya da gelecek mi?

Daha ne kadar bekleyeceğiz merak ediyorum. Note serisine üvey evlat muamelesi yapıyorlar.

Batarya süresini azaltıyor diyorlar. Şu an telefonu kullanmadığım zaman 90'ın üzerindeyse 90'a iniyor ama altındaysa bütün gece ekran açılmadığından azalmıyor. Sorunsuz bir şekilde kullanırken neden güncelleyeyim ki? Zenfone 5 kullanırken her güncellemede bir problem çıktı ve ben telefonda buldum suçu. Kardeşimin telefonuna baktım onda aynı problemler yoktu, hiç güncellememişti.

Doğru şarjı azaltıyor. Zaten 5.0 çoğu telefon için hayırlı olmadı. Ukrayna ROM'unu tavsiye ederim.

Bugün Note III aldım. Android sürümüne baktığımda 4.4.2 gözüküyor. Nasıl güncelleyeceğim? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Note 3 için Türkiye'de Lollipop güncellemesi yayınlanmadı. @Cihan Taşkın

Tesekkur ederim cevap icin. Peki guncelleme gelecek mi benim arastirmalarima gore gelecek diye biliyorum. Siz bu konuda daha net bir bilgiye sahip olabilirsiniz diye soruyorum...
Gelecek ama ne zaman gelecek belli değil. Ukrayna ve ya Rusya ROM'unu kullanabilirsiniz. Ben şu an için memnunum. Sadece şarj yalnızca 1 günü çıkarıyor. Hani diğer telefonlarda taş çatlasın 1,5 gün dayanıyor zaten normal kullanımda. Onun dışında gayet stabil ve hızlı telefon 4.4.2'ye göre.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…