Samsung Galaxy Note 3 Bilgisayar Telefonu Görmüyor

MertEren94

Hectopat
Onceden dosyada atiyor internetede baglaniyordum. Bir gun yine USB ile telefonun Wi-Fi'sine baglanmak icin taktim ve gordu. İnternete baglanmak icin USB baglantisis aktif ettim ki PC gormemeye basladi. Takiyorum "bu bilgisayara taktiginiz son USB aygiti hatali oldugundan Windows aygiti taniyamadi" diyor. PC'de internete telden USB ile baglaniyordum, internet gerektiren cozum onermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamın sorduğu soruya bak verilen cvba bak. Soruyu soran akıl etmedi değil mi USB'nın hasarlı olup olmadığını. Ne kadar boş bır site ya aklım almıyor. Açılan konulara bakıyorum soru soruluyor hemen hazır cevaplar çok bılmişlik havası ıle. Şunu yaptın mı bunu yaptın mı, soruyu soran yaptım deyince çok bılenlerın sesı kesılıyor konu oyle kalıyor.

Adamın sorduğu soruya bak verilen cevaba bak. Soruyu soran akıl etmedi değil mi USB'nin hasarlı olup olmadığını. Ne kadar boş bir site ya aklım almıyor. Açılan konulara bakıyorum soru soruluyor hemen hazır cevaplar çok bilmişlik havası ile. Şunu yaptın mı bunu yaptın mı, soruyu soran yaptım deyince çok bilenlerın sesi kesiliyor konu öyle kalıyor.
Klasik bir yöntemdir. İlk başta USB kablonun sağlamlığı sorulur. (Genelde sorun burada oluyor 😀)

Sağlamsa Driver yüklenir.

Soru da sorulalı 3 sene olmuş. Siz yardım etseydiniz keşke "Mr.Megamind.".

Yeni konular

Geri
Yukarı