Samsung Galaxy Note 3 hala kullanılır mı?

LineageOS gibi Custom ROM atarsan cillop gibi telefon. Ben hala Samsung Galaxy W'yu kendi ROM'u ile kullanıyorum. Youtube'de video izleme gibi şeylerde yetiyor.

Yanlış Bilgilendirme
Note 4 al temiz, ROOT at daha iyi. Note 3'ten yazıyorum şu an. Parmak izi olmaması ve bataryanın güçsüzlüğü [Büyük ihtimal güncel teknolojileri kullanabilmek için sürekli aktif programlar(seçenekler tuşunu son uygulamalar yapma vb.) kullandığım için bende böyle olabilir.] öne çıkan eksileri. Kamera 1080p 30 FPS OIS var ama S7'den buna geçmiş birisi olarak bunda hunharca focus problemi var diyebilirim. Kamera ile fotoğraf çekerken 2-3 kez tıklamanda fayda olur. Alınır, powerbankın yoksa almanı öneririm. 4 çekirdek olmasına ve eski Samsung arayüzünü kullanmasına rağmen kanser eden kasıntılar girmiyor.

Kısaca az daha koy Note 4 al derim.
Hem ki note 3 bataryasının orijinal olması lazım ki şarjı uzun gidebilsin. Note 3 ü ilk aldığımız zaman batarya orijinal olmuyor. Kendin değiştirmen lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı