Samsung Galaxy Note 3 ROM sonrası Google Play kayboldu

Bunu TWRP'de yüklerken Error Code 20 hatası aldım, ZIP dosyası yüklenmiyor hatası aldım.
Farklı bir depolama birimi ile veya farklı bir SD Kart ile deneyin. Çoğu zaman SD Kartlar sorun çıkarabiliyor.

Aynı zamanda dosya bütünlüğünden de emin olun. Tekrar indirip deneyin ve ZIP dosyasının kendisini SD Karta bir bütün halinde atın. İçindekileri bir klasöre veya kendi içindekileri çıkarmayın.

Farklı bir depolama birimi ile veya farklı bir SD kart ile deneyin. Çoğu zaman SD kartlar sorun çıkarabiliyor.

Farklı depolama yani SD Card'a attım zaten telefonun kendi birimine atarsam silinmiycek mi? instagram adresiniz varsa verebilirmisiniz ordan daha iyi yapabiliriz burdan konuşulmuyo yanlış anlamayın vermek istemessiniz sorun değil

D
Farklı depolama yani SD Card'a attım zaten telefonun kendi birimine atarsam silinmiycek mi? instagram adresiniz varsa verebilirmisiniz ordan daha iyi yapabiliriz burdan konuşulmuyo yanlış anlamayın vermek istemessiniz sorun değil
Telefonun ana dizinine de atabilirsiniz

Daha temiz kurulum isterseniz rom ve gappsi ana dizine atın davlic cache system wipelayın daha depolamadan önce rom sonra gappsı flashlayım wipeden factory reset atın

Yeni konular

Geri
Yukarı