Samsung Galaxy Note 4 vs Samsung Galaxy A8 Plus

Omersa90

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese güzel günler diliyorum. Şu an Samsung Galaxy Note 4 kullanıyorum gayet memnunum, hiçbir sıkıntısı yok ama telefonumu daha güncel bir model olan Samsung Galaxy A8 Plus ile değiştirmeyi düşünüyorum. Siz de takdir edersiniz ki kimse performanstan ödün vermek istemez. İki telefon karşılaştırıldığında hangisi daha performanslı olur? Artıları ve eksileri nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Samsung Galaxy Note 4 İşlemci Modeli: Samsung Exynos 5433
Samsung Galaxy A8 Plus İşlemci Modeli: Samsung Exynos 7885

Son düzenleme:
A8 Plus daha iyi bir model. Note kullanmaya devam etmek istiyorsanız, Note Fan Edition alabilirsiniz.

İşlemci olarak A8 Plus modelindeki 7885, 5433 modelinden daha güçlü bir modeldir. GPU tarafında baktığım kaynakların çoğu A8 modellerinde G71 MP8 kullanıyor yazmış ancak SDN incelemesine baktığımda G71 MP2 kullanıyor diyor. G71 MP 2 kullanıyorsa GPU olarak Note 4 daha üstün olur. Batarya ve ön kamera olarak A8 Plus daha iyi. Arka kamera karşılaştırmalarına bakmadım, Note 4 modelinin OIS desteği varken A8 modellerinde bu özellik yok. A8 Plus almanı önermem. Fiyatını da hak etmeyen bir model, S7 serisi ve S8 modeline bakabilirsin.

O paraya İthalatçı Note 8 var, A8 alarak paranıza yazık etmeyin. S8, S7 de alınabilir arkadaşların dediği gibi.

Ah ah dilimizde tüy parmaklarımızda yazmaktan kıl bitti. A8 2018 serisi kesinlikle fiyatının tek kuruşunu bile hakketmeyen modellerdir. O fiyata S7 Edge veya S8 bulunabiliyorken neden A8?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı