Samsung Galaxy S10e aşırı pil tüketimi

cosama

Hectopat
Arkadaşlar cihazı 2 sene civarı kullanıyorum son 1 senedir pil tüketimi aşırı derecede arttı. Ben de pil ömrünün bittiğini düşünüp 2 ay önce Samsung yetkili servisinde pil değişimi yaptırttım ama sorun hala aynı şekilde devam ediyor ben bu cihazı çok severek kullanmaktayım ama pil sorunu yüüznden Ultra güç tasarrufu modundan çıkamaz oldum dışarıdayken şarjım bitmesin diyre ne yapmalıyım çözüm önerisi olarak önerilinelirinize açığım.

Kaç saat ekran açık süresi alıyorsunuz? Ve kullanmadığınız uygulamaları uykuya alıyor musunuz?

Hocam telefonaki 100 gösterilen uygulamanın 90 tanesi derin uykuda 5 tanesi normal uyku modunda kalan 5 tanesi ise Spotify YouTube vs uyku modunda değiller çünkü ekranı kapatınca çalan müzik duruyor telefon uykuya aldığı için uygulamayı ekran süresi olarak 4 saat civarı alıyorum oyun oynamaya hiç gelmiyor zaten cihaz. Ve hep güç tasarrufu modunda dışarıya çıkarken ise Ultra güç tasaruf modunda.

Hocam telefonaki 100 gösterilen uygulamanın 90 tanesi derin uykuda 5 tanesi normal uyku modunda kalan 5 tanesi ise Spotify YouTube vs uyku modunda değiller çünkü ekranı kapatınca çalan müzik duruyor telefon uykuya aldığı için uygulamayı ekran süresi olarak 4 saat civarı alıyorum oyun oynamaya hiç gelmiyor zaten cihaz. Ve hep güç tasarrufu modunda dışarıya çıkarken ise Ultra güç tasaruf modunda.

Hocam diyelim ki zor 4 saat yogun kullanimda geçiyor diyelim cok az telefon kullansak tahmini kac saat dayanir ve bu telefon kaç yıl daha dayanabilir ?

Hocam diyelim ki zor 4 saat yogun kullanimda geçiyor diyelim cok az telefon kullansak tahmini kac saat dayanir ve bu telefon kaç yıl daha dayanabilir?

Hocam cihazın donanımından çok memnunum boyut olarak da aşırı beğeniyorum şahsen eğer pil sorununu bir şekilde çözebilirsem ben bu cihazı 2 sene daha sorunsuz kullanırım fakat eğer alma niyetiniz var ise ben size pili daha büyük ama donanımları aynı olan S10 veya S10Plus öneririm şahsen pil dışında çok severek kullandığım 10 numara bir cihaz S10e. Hiçbir zaman herhangi bir oyun veya sosyal medya performansı internet performansı vs. hiç üzmedi sadece pil hariç hocam.

Hocam cihazın donanımından çok memnunum boyut olarak da aşırı beğeniyorum şahsen eğer pil sorununu bir şekilde çözebilirsem ben bu cihazı 2 sene daha sorunsuz kullanırım fakat eğer alma niyetiniz var ise ben size pili daha büyük ama donanımları aynı olan S10 veya S10Plus öneririm şahsen pil dışında çok severek kullandığım 10 numara bir cihaz S10e. Hiçbir zaman herhangi bir oyun veya sosyal medya performansı internet performansı vs. hiç üzmedi sadece pil hariç hocam.

Büyük telefon benlik değil benim için ortalama muzik dinleyip alo diyebilecek seviyede olup 6 saat dayandiriyorsa ne ala. S7 kullanıyorum o aralarda geziyorum.

Geri
Yukarı