Samsung Galaxy S10E Bildirim Geldiğinde Ekran Uyandırma

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Arkadaşlar iPhone 'dan henüz geçtim bu cihaza ve alışamadığım tek olayı bildirim geldiğinde ekranın açılmaması 😁 Yok mudur bir çözümü?

Yok o hiç olmadı bende. Edge bildirimi var o da WhatsApp 'da vesaire çalışması için açılır pencere bildirimini açmak gerekiyor. Muhtemelen o kamera bildirimi S10 ve S10+' da mevcut ben öyle bir ayar görmedim. Ayrıca bildirim ledi yansa bile ben ekran açılsın mesajı göreyim istiyorum.

Yok o hiç olmadı bende. Edge bildirimi var o da WhatsApp 'da vesaire çalışması için açılır pencere bildirimini açmak gerekiyor. Muhtemelen o kamera bildirimi S10 ve S10+' da mevcut ben öyle bir ayar görmedim. Ayrıca bildirim ledi yansa bile ben ekran açılsın mesajı göreyim istiyorum.
Ben de s10e kullanıyorum. Şimdi şöyle yapacaksın telefonun üst tarafında aramalar var oraya ekran parlaması yaz ve çıkan sonuca tıkla oradan ayarlayabilirsin.

Ben de s10e kullanıyorum. Şimdi şöyle yapacaksın telefonun üst tarafında aramalar var oraya ekran parlaması yaz ve çıkan sonuca tıkla oradan ayarlayabilirsin.
Özelliği açmama rağmen ekran açılmadı WhatsApp uygulamasında. AOD bende sürekli açık belki o yüzden bilemiyorum. Zaten Edgelighting 'de WhatsApp uygulamasında çalışmıyor açılır pencereyi açman gerekiyor vesaire...

Özelliği açmama rağmen ekran açılmadı WhatsApp uygulamasında. AOD bende sürekli açık belki o yüzden bilemiyorum. Zaten Edgelighting 'de WhatsApp uygulamasında çalışmıyor açılır pencereyi açman gerekiyor vesaire...
Buradan anlatmakta zor ya ne bilim. Yakınlarınızdan bilen biri varsa veya bir yere giderken samsung yetkili servisi veya telefoncu sorarsanız yardımcı olacaklardır.

Şimdi farkettim. Ekran parlaması dediği şey ekran açıkken parlama olayı benim istediğim şey değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı